Welcome, Guest.

Autor Tema: A very ordinary football story - FM17  (Posjeta: 5353 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline King Pablo™

  • El Patrón
  • Staff
  • *
  • Postova: 29790
  • Total likes: 3104
  • I don't play FM to win, I play for blood.
    • Awards
Odg: A very ordinary football story - FM17
« Odgovori #40 : 28.10.2016, 07:01 »
Vidjeti ćemo kako će sve to ići u novoj sezoni.

Zanima me također i razvitak ovog Brandon Griffithsa.

Ako ne bi bio problem, u novom reportu postavi i prvih 11, da vidimo kako to izgleda na terenu.

Offline Sloba

Odg: A very ordinary football story - FM17
« Odgovori #41 : 28.10.2016, 09:17 »
Ja imam samo jednu primedbu, a to je ne pridrzavanje LLM pravila koja su se razvila kroz FM od postanka igre. Znaci ne mislim na pravila foruma vec tradicionalna pravila. Nema searcha igraca, imena se skrivaju pri objavama dok se tri promocije ne izbore itd.

Drugih zamerki nemam. Dobro je pisanje i srecno u novoj sezoni. ;)
« Zadnja izmjena: 28.10.2016, 11:35 Sloba »

Offline mdacha

  • 06.12.2009.
  • Staff
  • *
  • Postova: 18716
  • Total likes: 872
  • ... continue to fight for victory !!!
    • Awards
Odg: A very ordinary football story - FM17
« Odgovori #42 : 28.10.2016, 11:06 »
Ovo je moja igra i moj sejv ,my game my rules

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока


Offline Sloba

Odg: A very ordinary football story - FM17
« Odgovori #43 : 28.10.2016, 11:11 »
Da ali bez pridrzavanja svega to ti je kao i da ne igras.

Pozz :)

Offline mdacha

  • 06.12.2009.
  • Staff
  • *
  • Postova: 18716
  • Total likes: 872
  • ... continue to fight for victory !!!
    • Awards
Odg: A very ordinary football story - FM17
« Odgovori #44 : 28.10.2016, 11:14 »
Da ali bez pridrzavanja svega to ti je kao i da ne igras.

Pozz :)

Ne budi ljuboran vec se usresredi na svoju igru

Offline Sloba

Odg: A very ordinary football story - FM17
« Odgovori #45 : 28.10.2016, 11:27 »
Lol ja vec u trecoj sezoni. :)

Offline mdacha

  • 06.12.2009.
  • Staff
  • *
  • Postova: 18716
  • Total likes: 872
  • ... continue to fight for victory !!!
    • Awards
Odg: A very ordinary football story - FM17
« Odgovori #46 : 28.10.2016, 23:06 »




Fudbal je festival plodnosti. Jedanaest spermija pokušavaju da uđu u jajašce. Jako mi je žao golmana.

Cristiano Ronaldo



Istorijsko ucesce u Vanarama National ligi za nas je zvanicno otpocelo utakmicom protiv Aldershota u gostima. Jedino od cega smo se pribojavali je sam nastup, trema, i to da ne budemo porazeni tacnije osramoceni vecim brojem primljenih pogodaka. Razgovarao sam sa svakom igracem pre utakmice ponaosob o tome da je ovo nas najveci uspeh, od ovog trenutka krecemo sa pisanjem istorije kluba i da svako od njih ulazi kao deo nje pa zato moraju biti opusteni i razmisljati samo o nasoj igri. Fudbal je igra koja se sastoji od davanja i primanja pasova, kontrolisanja lopte i stavljanja u poziciju da primiš loptu. To je strašno jednostavno.

Verovao sam u moju ekipu, znao sam da su mentalno jaki i fizicki spremni. Secam se da sam bio miran i stalozen pokraj klupe tokom celog meca. Nisam pokazivao ama bas nikakvu emociju, dos se u meni desavala prava revolucija. Odigrali smo za anale fudbala. Hrabro, precizno, tacno i jednostavno. Bas onako kako smo se dogovorili. Veliki rival je pao na svom terenu. Pobeda od cak 0:3 dovoljno govori koliko smo bili dobri.



Koliko nam je znacila ova prva utakmica odmah se videlu i u narednom kolu Macclesfiel i slavili sa 2:0. Na punom stadionu je bilo toliko slavlje da sam pomislio da se nesto drugo dogadja a ne nasa utakmica. Navijaci su bili zeljni nase dobre igre i naravno golova. Maximalno smo se trudili da im to zadovoljstvo i priustimo u nastavku sezone. Posle cetrnaest odigranih utakmica imali smo veoma iznenadjujuci skor cak i za mene koji vazim za vecitog optimistu. To trece mesto u datom trenutku je bilo plod nase dobre igre i jacine duha. Sa skorom od 8 pobeda, 3 neresene i 3 izgubljene utakmice, sa gol razlikom od +10, prestavljali smo nimalo lak zalogaj za bilo koji klub u ligi. Trudicemo se da tako i bude u nastavku igre.



Kao po nekom ustaljenom obicaju od kad je dosao u klub Will Abbotts je ponajbolji igrac skoro u svakoj utakmici. Tako je dosad na 14 odigranih utakmica postigao 11 golova i zabelezio 5 asistencija i bio 5 puta igrac utakmice. Odlicno se pokazao i mladi napadac Brendon Griffihts sa 5 postignutih golova i cak 10 asistencija. Jos jedan dokaz da je veoma bitno dobro skautiranje svih igraca pre nego sto se dovedu u klub.

... do novog javljanja  :thumbsup:
« Zadnja izmjena: 28.10.2016, 23:13 mdacha »

Offline mdacha

  • 06.12.2009.
  • Staff
  • *
  • Postova: 18716
  • Total likes: 872
  • ... continue to fight for victory !!!
    • Awards
Odg: A very ordinary football story - FM17
« Odgovori #47 : 29.10.2016, 23:37 »
U fudbalu te uvijek posmatraju kroz tvoju zadnju utakmicu. Ma ko da si i ma koliko dobar da si, svi su gledali samo zadnju utakmicu.

Thierry Henry







... dobro se secam i znam da smo bili pravi hit i osvezenje Engleskog nizeligaskog fudbala. Nasa igra je bila leprsava, atraktivna i u pobedama a i u porazima. Niko nam od nasih navijaca nije zamerao neke slabije igre, slabije u smislu rezultata. Desavalo se da smo gubili od ekipa koje su se nalazile ispod dvadesetog mesta, ali i to je za nauk i sticanje potrebnog iskustva. Utakmice su prolazile i nadolazile jedna za drugom, teskih protivnika sve vise, lakih utakmica sve manje. Ali mi smo se drzali i drzali ... ne posustajemo. Videli smo svoju sansu, plovili svojim putem ka besmrtnosti i slavi. Nas ucinak do sada je bio zadivljujuci. Nakon nasih dvadesetsest odigranih kola bili smo na skoru od 16 pobeda, 4 neresenih i 6 izgubljenih utakmica. Nalazili smo se u tom trenutku na drugom mestu sa cak dve utakmice manje.



Bilo je tu mnostvo dobrih, neizvesnih i jakih utakmica. Dosta strepnje i uzbudjenja do poslednjeg minuta. Posebno se prisecam dve koje bih izdvojio u dosadasnjem toku lige. Prva utakmica je ona sa Lincolnom u gostima gde smo pobedili sa 4:5. Izdvojio bih je zato jer smo u prvom poluvremenu uspeli da preokrenemo mec u nasu korist i steknemo lepu prednost da bi na kraju strepeli za pobedu. Ali ipak je presudilo nase fudbalsko umeci i smirenom igrom priveli mec kraju i potvrdili trijumf. Ujedno je ovo bila i utakmica sa najvise datih pogodaka u ligi. Druci mec na koji sam posebno ponosam je nasa visoka pobeda nad Macclesfieldom isto u gostima. Ovo je bila pobeda nad timom iz vrha koji je jedan od ponajboljih u ovom rangu takmicenja. Trijumf od 1:6 je sve iznenadio pa da budem iskren i mene.

Ipak je bilo stvari na koje i nisam bas bio ponosan a to je ispadanje u prvom kolu FA kupa od ekipe Rochdalea. Bilo je to jedno slabo nase izdanje i tom trenutku. Jednostavno nam nista nije polazilo za rukom. Dosta nepreciznih i netacnih paseva pa samim tim i napad je bio odsecen i nemocan. A nacin na koji smo izgubili oslikava pravo nase stanje na tom mecu. Smesnijeg autogola ja do sada nisam video.



Kao nagrada na moj dobri dosadasnji rad usledio je i novi ugovor od strane kluba. Time su pokazali zadovoljstvo prema meni i dali mi svu slobodu u daljem radu. U medjuvremenu po zavrsetku skolovanja i dobijabja B licence za rad krenuo sam u dalje usavrsavanje i nastavio ucenje radi dobijanja A licence.

... neka ladja plovi ...

Offline donvitojoe

  • "BLUE is the way of life"
  • International Player
  • *
  • Postova: 2940
  • Total likes: 704
  • Hladno pivo i vrele zene.Nikako obrnuto!
    • Awards
Odg: A very ordinary football story - FM17
« Odgovori #48 : 31.10.2016, 01:15 »
Ide to tebi jako dobro,svaka cast...Po meni najljepse graficki predstavljena karijera (Kinga ne racunam,on Limu jos tjera u pogon  :smeh: )

Samo tako nastavi  :thumbsup:

Offline torrent05

Odg: A very ordinary football story - FM17
« Odgovori #49 : 31.10.2016, 17:10 »
Text 10/10
Graficki 10/10

Nacin koji pises mi se jako svidja. Mogu reč osobno to je za sada zamene najbolje pisana karjera/priča.
Dobro ti ide, i sretno dalje  :thumbsup: