Welcome, Guest.

Autor Tema: hej ljudi  (Posjeta: 5028 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline la-lu

Odg: hej ljudi
« Odgovori #30 : 22.12.2014, 16:44 »
  • Publish
  • la-lu oprosti ,ali ako nisi znao na svijetu je 7 milijardi ljudi zar misliš da svatko mora drukčije zareze pisat? Sama djeca na ovome forumu. Žalosno ako se dokaže da nisam Zak šta će nadležni učitniti vama koji me tu vrijeđaju? Sramota velika.
    U svin svojin postovima na forumu si tako pisa, a sad si i s ovog accounta nastavia tako. Pametnon dosta.

Btw. ja neman ništa kontra tebe, ali ako su forumaši donili odluku, pridržavaj je se. Glupo ti je ovo radit.

Offline football-freak™

« Odgovori #31 : 22.12.2014, 16:45 »
  • Publish
  • Član ima zabranu pisanja dok se ne pokuša zaista utvrditi da li je ovaj profil dupli nalog člana ZakNik. Molim vas da u slučaju ponavljanja ovakvih ili sličnih ekscesa na njih ne reagujete nego jednostavno kliknete na report tipku a mi ćemo problem pokušati da riješimo u što kraćem roku. Ulaskom u rasprave samo rizikujete da vas neko isprovocira i da sami dobijete kaznu  :thumbsup:

Offline JustDax

« Odgovori #32 : 22.12.2014, 16:46 »
  • Publish
  • Freak je ziv :kleci: Legendo rijesi to brzo

Offline Cholo

« Odgovori #33 : 22.12.2014, 18:07 »
  • Publish
  • Jedina 2 lika s kojima sam se kačio, Sloba i Zak. Što je tragikomično upravo njih dvojica me banovali kod tih rasprava.
    Detektirao sam ih prije svih, sa ponosom kažem. :D

Offline Bijeli luk

« Odgovori #34 : 22.12.2014, 18:08 »
  • Publish
  • Šta je sa mnom? :D

Offline Cholo

« Odgovori #35 : 22.12.2014, 18:10 »
  • Publish
  • Zaboravih na to. Ultramegatera si spamovao jedno vrijeme pa mi je to malo diglo živac ali davno prošlo vrijeme. :D ;)

Offline Bijeli luk

« Odgovori #36 : 28.12.2014, 15:01 »
  • Publish
  • Član ima zabranu pisanja dok se ne pokuša zaista utvrditi da li je ovaj profil dupli nalog člana ZakNik. Molim vas da u slučaju ponavljanja ovakvih ili sličnih ekscesa na njih ne reagujete nego jednostavno kliknete na report tipku a mi ćemo problem pokušati da riješimo u što kraćem roku. Ulaskom u rasprave samo rizikujete da vas neko isprovocira i da sami dobijete kaznu  :thumbsup:

Još ništa?