Welcome, Guest.

Autor Tema: DRUGI ROĐENDAN FM-PLAYERS FORUMA!  (Posjeta: 1629 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline King Pablo™

  • El Patrón
  • Staff
  • *
  • Postova: 29790
  • Total likes: 3104
  • I don't play FM to win, I play for blood.
    • Awards
DRUGI ROĐENDAN FM-PLAYERS FORUMA!
« : 07.07.2015, 10:08 »
  • Publish
  • http://www.pics4world.com/vb/imgcache/2/13552showing.png
    DRUGI ROĐENDAN FM-PLAYERS FORUMA!


    http://i.imgur.com/LMlHluw.png
    DRUGI ROĐENDAN FM-PLAYERS FORUMA!




    Dragi članovi foruma,


    Evo danas smo u slavljeničkom raspoloženju jer upravo danas FM-Players forum slavi svoj drugi rođendan!

    Brzo vrijeme leti, zar ne?


    Da sada iznosimo statističke podatke zaista nema smisla... U kraj krajeva koga je za to briga... :)

    Drago nam je da forum radi u ovim, po meni, malo težim trenucima za sve FM forume. U proteklih godinu dana napravili smo zaista mnogo, stabilizirali smo i stvorili jednu vrlo jaku on-line mrežu, da je tako nazovemo, gdje kroz cijelu godinu traju mnoga on-line natjecanja. Posebno mi je drago vidjeti da osim standardnih on-line igrača sve više se uključuju i oni koji su on-line pratili "sa strane", zatim novi članovi koji su se nametnuli kao standardni sudionici svih on-line turnira i liga.

    Također smo nakon svega 13 mjeseci rada službeno priznati od strane Sport Interactive te nam je dodijeljen status "Approved Forum". To nam je od prvog dana bio cilj te je ovo priznanje još jedan dokaz koliko želimo ozbiljno djelovati u FM svijetu.

    Ne treba zaboraviti niti najnoviji uspjeh, a to je da nam je ukazano povjerenje u smislu da smo postali Head Researchers za državu u regiji.
    Naš RSC Team će i u tom poslu pokazati svoje umijeće i profesionalnost te smo sigurni da ćete odsad imati odličnu bazu za tu državu sa svim ispravnim i opširnim podacima.


    Za kraj...

    Hvala svima, svim članovima kako sadašnjim tako i onim bivšim. Svi su pomogli da ovaj forum radi, raste i bude mjesto za ugodno druženje...


    SRETNO FM-PLAYERS!!!

    Offline Ruffier™

    Odg: DRUGI ROĐENDAN FM-PLAYERS FORUMA!
    « Odgovori #1 : 07.07.2015, 10:29 »
  • Publish
  • Evo i mene nakon mnogo vremena, logirao sam se samo da poželim sretan drugi rođendan forumu koji sam i ja dijelom stvarao... :thumbsup:

    Drago mi je vidjeti da forum radi punom parom i samo tako nastavite :) Kako vrijeme brzo prolazi, kao da je jučer bilo kad me je jedan član koji odavno više nije ovdje pozvao na onaj FB chat...

    Offline King Pablo™

    • El Patrón
    • Staff
    • *
    • Postova: 29790
    • Total likes: 3104
    • I don't play FM to win, I play for blood.
      • Awards
    Odg: DRUGI ROĐENDAN FM-PLAYERS FORUMA!
    « Odgovori #2 : 07.07.2015, 10:37 »
  • Publish
  • Ruf frende, hvala na lijepim željama i drago mi je da nisi zaboravio današnji datum jer i ti si jedan od utemeljitelja ovog projekta.

    Vrata su ti uvijek širom otvorena, slobodno svrati češće.  :bye:

    Offline BlueMoon

    Odg: DRUGI ROĐENDAN FM-PLAYERS FORUMA!
    « Odgovori #3 : 07.07.2015, 10:55 »
  • Publish
  • Brzo je proletjelo to vrijeme :D


    Forume, sve najbolje ti želim  :thumbsup:

    Offline Gobby

    Odg: DRUGI ROĐENDAN FM-PLAYERS FORUMA!
    « Odgovori #4 : 07.07.2015, 16:04 »
  • Publish
  • Čestitke svim ljudima koji su napravili od foruma ovo što su napravili, a to je najbolji forum na ovim prostorima.
    Forumu sretan rođendan :D


    Offline Millwall_Boy

    Odg: DRUGI ROĐENDAN FM-PLAYERS FORUMA!
    « Odgovori #5 : 07.07.2015, 18:07 »
  • Publish
  • Cestitke , svaka cast na  radu i trudu !  :bvb:

    Offline josip-vk

    Odg: DRUGI ROĐENDAN FM-PLAYERS FORUMA!
    « Odgovori #6 : 07.07.2015, 21:29 »
  • Publish
  • sretan 2.rođendan forumu samo tako nastavite dalje  :thumbsup: