Welcome, Guest.

Autor Tema: Žalbe na organizaciju "FMP Super Lige"  (Posjeta: 7911 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sale92

Odg: Žalbe na organizaciju "FMP Super Lige"
« Odgovori #20 : 20.11.2016, 21:07 »
Koliko ja znam kad zatrazim i odobri mi se odlaganje to je kraj.Ja stvarno ne znam jel telegram da saljemo od sada? 
Ovo je stvarno glupa polemika i ubedjivanje. Kad sam u pravu u pravu sam.Voleo bih da se i King ukljuci i da svoje misljenje, pa ako gresim ok priznam, jer je tako bilo svih ovih godina i niko se nije bunio

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

@King Pablo™ je član online tima i budi uveren da on neće ići protiv onoga što sam ja ili bilo ko iz online tima rekao.
Više puta sam rekao da se o svim bitnim stvarima zajednički odlučuje ,tako da nemaš potrebe da zoveš bilo kakvu ''hitnu pomoć''.

Offline Sloba

Odg: Žalbe na organizaciju "FMP Super Lige"
« Odgovori #21 : 29.11.2016, 23:41 »
Nije žalba na organizaciju, ali za ovakav tip mišljenja je jedina merodavna tema.

Zadnja dva dana skoro niko ne piše vezano za diskusiju koja se odvija na relaciji mdacha/Zak vs. organizacija (osim mene koji sam ostavio jedan post).

Kao što sam već ranije rekao ja ću biti neutralan vezano za sve i sve može dok se ne krši regularnost takmičenja. Na finansije iskreno i ne obraćam toliko pažnju iako su bitne (meni nisu). Želim samo da apelujem da se više igra, a manje žali. Takođe organizacija treba da prelista sva pravila i da vidi sve eventualne nedostatke te ih odmah ispravi i stavi ih da od narednog kola važi te ako bude žalbi samo priloži isečak iz pravila. Isto kao za mdachu kada je tražio bonuse da sam računa (a u pravilima piše da to ne može i to je to).

Postaje monotono non-stop žalbe, prepirke... obe strane da spuste loptu i da igramo normalno. Ja sam se onda žalio jer je bilo potrebe, ali je potrebno i kada upućuješ nešto da se obratiš lepo ljudima pa čak iako je žalba u pitanju. Kako pričaš sa ljudima tako će i oni sa vama (ovo važi generalno).

Takođe vezano za organizaciju bi bilo lepo da ubace ne od ove, ali od sledeće godine nešto u pravila lige gde će morati da postoji bonton. Zak je napadan, ali je kulturan za razliku od nekih drugih. Jako me nervira kada u svakoj rečenici vidim psovku (pod psovkom ne smatram zajebavaš i slično već gore stvari koje su redovne ovde). Svi opsuju ponekada (pa i ja), ali jedno je psovka u par dana, a sasvim drugo stalni vulgarni rečnik.

Tačnije ovo možda i jeste žalba pa se nadam da će biti dve stvari rešene:
a) Pregledana sva moguća pravila da se uoče eventualni nedostaci (ja nemam primedbi već možda vi nešto vidite što i meni promačinje a sprečilo bi buduće sukobe),
b) Uvesti pravilo za bonton i ophođenje unutar lige prema organizatorima i ostalim učesnicima.

Takođe moram istaći da mi je zasluženo onda skinut bod i iako može da mi znači tu odluku sam prihvatio jer je bila shodno pravilima koja sam JA prekršio mojom greškom dva puta za par dana. :)
« Zadnja izmjena: 29.11.2016, 23:42 Sloba »

Offline Sale92

Odg: Žalbe na organizaciju "FMP Super Lige"
« Odgovori #22 : 30.11.2016, 01:54 »
Uvek mi je drago da vidim konstuktivan post,voleo bih da ljudi više pišu kao Sloba.

1.Što se pretresanja pravila tiče. Veruj mi da su ona pretresana bezbroj puta do svakog slova. Svako ko je ioale pratio pravila ove i predhodne godine. Mogao je da vidi da sam pisao drugačijim fontom od Pabla i takodje da su sve reči ove godine napisane pod srpskim izgovorom (prilagodio sam način pisanja i izgovora sebi ništa više) samim tim veruj mi da je apsolutno svako pravilo moralo biti editovano.
Takodje ja lično sam svako pravilo pročitao minimalno po 15 puta ove godine samo.
Što se tiče editovanja pravila to je bio slučaj samo i isključivo sa povredama.
Veruj mi da je ne moguće popuniti sve rupe dok se ne desi odredjena situacija. Tvrdim da je Pablo popunjavao masu stvari u opštim pravilima kada je preuzeo online.
Misliš li da je bilo ko od nas mogao da pretposstavi da postoji bilo kakva rupa? Pa zaista nije dok se nije dogodilo,ma koliko puta da smo čitali neke situacije ti jednostavno ne padnu na pamet.
Sada zaista mislim i smatram da je sve popunjeno i zakrpljeno što se povreda tiče,kod ostalog ni nije bilo problema i nejasnoća.


2.Što se tiče bontona kako si rekao. Ja ne mogu da kažnjavam nekoga jer psuje jer je to dužnost admina. Niti mogu da u to uključujem kazne u ligi tipa novac ili bodovi jjer veruj mi da bi kroz par kola 90% ljudi bilo kažnjeno i regularnost dovedena u pitanja.
Ja se slažem u suštini sa tobom zaista oko ovoga ali to je jednostavno nemoguće.
Jedino što mogu reći eto da će biti uveden bonton ali bonton gde se šta piše.

Bonton je ovo što ti znaš gde se i šta piše iako ne postoji tema za predloge njima je u najmanju ruku ovde mesto. Onakvim stvarima svakako u diskusiji nije mesto i tebi još jednom SVAKA ČAST zato što si jedini napisao post na pravom mestu!

Offline mdacha

  • 06.12.2009.
  • Staff
  • *
  • Postova: 18716
  • Total likes: 872
  • ... continue to fight for victory !!!
    • Awards
Odg: Žalbe na organizaciju "FMP Super Lige"
« Odgovori #23 : 30.11.2016, 10:05 »
Evo ih supruznici hahaha, bravo momci

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока


Offline football-freak™

Odg: Žalbe na organizaciju "FMP Super Lige"
« Odgovori #24 : 12.12.2016, 22:16 »
Pozivam se na pravilo :

Citat:
4.Zabranjeno je iznositi neosnovane tvrdnje na račun drugih menadžera ukoliko za tvrdnju nemate dokaz osim u slučaju šale. Menadžer kome smeta šala je dužan opomenuti javno ili putem PPa (u ovom slučaju ako bude potrebe je SS upozorenja nephodan) drugog menadžera da mu šala smeta. Ukoliko se nastavi i nakon toga član će biti sankcionisan u skladu sa pravilima,i to sledećim redosledom:

Žalba se odnosi na post u diskusiji :

Citat:
Zanimljiv ovaj FF, vidim da cu imati malih poteskoca sa njim, samo se nadam da opet nije nesto cackao u FMRTE-u .... hm ....

Offline GrSv

Odg: Žalbe na organizaciju "FMP Super Lige"
« Odgovori #25 : 13.12.2016, 16:53 »
Evo ovde,zbog cega je mec registrovan 3-0 za Krunu, kada se moze videti da nista vise nije ulozio napore da se odigra od mene?

Offline Sale92

Odg: Žalbe na organizaciju "FMP Super Lige"
« Odgovori #26 : 13.12.2016, 16:55 »
Kucam ti na PP,kada ti tamo obrazložim i ovde ću ako to budež želeo nije problem. :thumbsup:

Offline ZakNik™

  • HALA MADRID
  • Staff
  • *
  • Postova: 9658
  • Total likes: 1117
  • Obitelj,vjera,ljubav i nogomet me čine potpunim
    • Awards
Odg: Žalbe na organizaciju "FMP Super Lige"
« Odgovori #27 : 13.12.2016, 17:16 »
slažem se sa Grsvom pogledao sam cijelu temu i obojica su uložili isto u to da odigraju ,ali nažalost nisu se mogli vremenski pogoditi.

Offline Sloba

Odg: Žalbe na organizaciju "FMP Super Lige"
« Odgovori #28 : 13.12.2016, 21:21 »
Ne žalim se, ali imam sugestiju.

Sve javne žalbe trebaju da imaju i javne odgovore organizatora. Ne zanima me njihov meč jer se ne radi o meni već dajem isključivo sugestiju za dalje. Tako da mi ne moraš slati odgovor koji si mu dao. :)

Na primer ako se ja žalim na PM nekome od vas onda mi tamo i odgovorite, ali ako pišem po forumu o tome, u ovoj temi, onda treba i odgovor da bude javan. :thumbsup:

Mislim da je transparentnost ključna ka međusobnom poverenju organizatora i učesnika lige. :thumbsup:

Offline Sale92

Odg: Žalbe na organizaciju "FMP Super Lige"
« Odgovori #29 : 13.12.2016, 21:23 »
Slažem se sa tobom,danas nisam imao nameru da se nastavljam sa pojedincima,ali tako je planirano tako će i biti.  :thumbsup: