Welcome, Guest.

Autor Tema: Predlozi oko novih takmičenja  (Posjeta: 2481 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sale92

Predlozi oko novih takmičenja
« : 10.10.2016, 18:43 »
  • Publish
  • Imate neku idejuza neko novo takmičenje? Slobodno je podelite sa nama,a mi ćemo je razmotriti unutar tima i adekvatno vam odgovoriti...

    Offline Sloba

    Odg: Predlozi oko novih takmičenja
    « Odgovori #1 : 10.10.2016, 18:51 »
  • Publish
  • Možda neki kup bar na tri meseca ako ne svakog? :)

    Offline ZakNik™

    • HALA MADRID
    • Staff
    • *
    • Postova: 9658
    • Total likes: 1117
    • Obitelj,vjera,ljubav i nogomet me čine potpunim
      • Awards
    Odg: Predlozi oko novih takmičenja
    « Odgovori #2 : 10.10.2016, 19:03 »
  • Publish
  • a tko je u timu?



    Balkan Power League

    - Liga će se sastojati od 1. I 2. Lige
    - Trebala bi imati 16 sudionika ili ti 16 klubova
    - Trajat će 5 sezona
    - Tko bi išao u prvu ko u drugu ligu bi odlučivale kvalifikacije tipa Europskog prvenstva. 4 grupe po 4 tima. Prva dvojica iz svake grupe su 1. Liga dok zadnja 2 tima iz svake grupe 2. Liga.
    - Igralo bi se sa klubovima sa prostora Balkana i slabijih klubova iz Europe ,ali taj klub bi se sastojao od prvih 11 igrača te ekipe (najboljih igrača) ili onih koje igrač sam odabere ,a drugih 7 bi se izvlačilo draftom. Klubovi bi bili poput Dinama,Rijeke,Hajduka,Maribora,Partizana,Crvene Zvezde,Paoka,Standarda,Viktorie Plzen i sl.
    - Prva liga bi se sastojala od 8 timova kao i 2. Liga. Prva 4 tima iz druge lige bi išla u 1. Dok zadnja 4 iz prve u 2. Ligu.
    Draft
    - U prvoj sezoni igraču je dozvoljeno draftati 7 igrača.
    - Draft igrača bi bio po CA-u. Svake sezone bi rastao rang drafta.
    - Redoslijed drafta bi se odlučivao po bodovima u kvalifikacijskom natjecanju i gol razlici.
    - Na kraju sezone bi svaki klub trebao raskinuti ugovor 3 igrača i draftati 3 nova za svoj klub naravno ako to žele. Mogu raskinuti ugovor 1 pa draftati 1 ,ali bi se svake sezone ponavljao draft sa time da možeš maksimalno 3 igrača draftati.
    Transfer Market
    - Transfer Market bi se sastojao od Free transfer marketa,Transfer marketa i kupovine između klubova.
    - Transfer Market bi bio ograničen CA-om igrača.
    - U free transfer marketu dozvoljeno je dovesti 2 igrača, dok u transfer marketu di kupujemo svojim novcima 3 igrača.
    - U kupovini među klubovima bi bilo neograničeno.
    - Svaka ekipa mora imati minimalno 16 igrača.
    - Ekipe iz druge Lige bi imale veći TB od ekipa iz prve lige. Uzmimo primjer King Pablo vodi Dinamo i u prvoj ligi je ,no po bodovima i gol razlici je završio na 4mj. (gledajući kvalifikacijski dio) on dobiva više para od onoga tko je po kvalifikacijama prvi (gledajući kvalifikacijski dio) u prvoj ligi. Sloba koji vodi Partizan je u 2. ligi završio kao 4 plasirani i ima veći TB od Pabla i svih ispred njega i u 1. I u 2. Ligi. Dok oni spod njega imaju veći budget od njega. To su igrači koji su izborili igranje u 2. Ligi ,a završili su na 5,6,7,8 mjestu (gledajući kvalifikacijski dio).
    Trening
    - Trening bi se sastojao od treniranja ocijena igraču i treniranja pozicija.
    - Trening bi se odvijao po principu iz prošlih online natjecanja. Ili drukcije u dogovoru za tobom.
    « Zadnja izmjena: 10.10.2016, 19:04 ZakNik™ »

    Offline Sale92

    Odg: Predlozi oko novih takmičenja
    « Odgovori #3 : 10.10.2016, 19:18 »
  • Publish
  • Možda neki kup bar na tri meseca ako ne svakog? :)

    Biće dosta toga novoga,eto otriću da će biti kupa,a detalje ćemo sačuvati za premijeru...



    @ZakNik™ ovo je sve uredu što si predložio ali prvo nemamo trenutno dovoljno ljudi koji bi se bavili organizacijom.
    Drugo mislim da trenutno uz ''novi koncept'' onlinea nema potrebe za nečim dodatnim. Jednostavno bi postalo pre-natrpano.
    Imaćemo dosta novina za naredni serijal na kojima se radi već odavno i koje se spremaju zaista mogu reći vrlo temeljno.
    Za ovako nešto bi bila potrebna mnogo veća priprema od trenutnog vremena koliko imamo do početka svih takmičenja.
    Tako da o ovome možemo pričati nekad u budućnosti kada se budu stekli uslovi za to.

    Offline ZakNik™

    • HALA MADRID
    • Staff
    • *
    • Postova: 9658
    • Total likes: 1117
    • Obitelj,vjera,ljubav i nogomet me čine potpunim
      • Awards
    Odg: Predlozi oko novih takmičenja
    « Odgovori #4 : 10.10.2016, 20:07 »
  • Publish
  • Šta je tu teško organizirati...to je Super liga mješana sa fantasyem samo što postoje 2 lige i zbog toga je zanimljivije. Svake godine isti online isti princip sve isto. Ne kažem da je loše ,ali treba da se uvede nešto novo...pravila super lige imaš, pravila fantasya postoje (za draft i ostalo) pravila za trening imaš, za CA imaš. A nema veze ionako si bezveze otvorio ovu temu jer šta god netko predloži dobit će isti odgovor. Otvori prijave za online tim možda ima ljudi koji bi se javili da ti pomognu, a ne se žaliti da nemaš dovoljno osoblja.

    Offline Sale92

    Odg: Predlozi oko novih takmičenja
    « Odgovori #5 : 10.10.2016, 20:17 »
  • Publish
  • Ligu niko neće okrenuti naopačke i unazaditi je zato što ti ili bilo ko misli da bi tako trebalo.
    Nigde nije navedeno da će se svaki predlog uvažiti.

    Offline Sloba

    Odg: Predlozi oko novih takmičenja
    « Odgovori #6 : 10.10.2016, 20:18 »
  • Publish
  • Meni se njegov predlog sviđa, jako. Jedino ovo za ispadanja (mnogo je 4 igrača). Ipak verujem da nije izvodljivo ako ste menjali nešto. Pretrpan je kalendar kvalitetnim onlineom bio i ovako, ali jedva čekam da vidim izmene.

    Ja ću online svakako igrati i jedva čekam. :)

    Offline ZakNik™

    • HALA MADRID
    • Staff
    • *
    • Postova: 9658
    • Total likes: 1117
    • Obitelj,vjera,ljubav i nogomet me čine potpunim
      • Awards
    Odg: Predlozi oko novih takmičenja
    « Odgovori #7 : 10.10.2016, 20:24 »
  • Publish
  • Pa ne ispada nitko sloba već 4 igrača koji su na zadnje 4 pozicije iz prve lige idu u drugu ligu ,a 4 igrača iz druge lige koji su na 4 prve pozicije u prvu. Tako dajemo šansu svakome da igra i prvu i drugu ligu. Da ih ide samo dvoje onda bi možda isti igrači stalno ispadali ili se plasirali u prvu ligu ,a to onda nije zanimljivo nikako.

    Offline mdacha

    • 06.12.2009.
    • Staff
    • *
    • Postova: 18716
    • Total likes: 872
    • ... continue to fight for victory !!!
      • Awards
    Odg: Predlozi oko novih takmičenja
    « Odgovori #8 : 11.10.2016, 16:22 »
  • Publish
  • Kako ovo da Admin nema ocigledno veze o nicemu sto se pravi i desava na forumu ... ili mozda gresim?


    Mislim da su sasvim dovoljno ova predlozena takmicenja, i da bi sve "odozgo"  bilo prenatrpano

    Offline ZakNik™

    • HALA MADRID
    • Staff
    • *
    • Postova: 9658
    • Total likes: 1117
    • Obitelj,vjera,ljubav i nogomet me čine potpunim
      • Awards
    Odg: Predlozi oko novih takmičenja
    « Odgovori #9 : 11.10.2016, 17:29 »
  • Publish
  • Ja sam admin ,a sale voditelj online...nemam ja nista s onlineom.

    Poslano sa mog HTC One M8s koristeći Tapatalk