Welcome, Guest.

Autor Tema: Discussion about FM17 - (Diskusija o FM 17)  (Posjeta: 16210 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cvija

Odg: Discussion about FM17 - (Diskusija o FM 17)
« Odgovori #20 : 18.10.2016, 14:30 »
A što postavljaš nešto što je već postavljeno?

Takođe ne koristi psovke. Grozim se od nepristojnosti i vulgarnog rečnika u komunikaciji. ;)

Ti napusti forum onda i odi negde gde neces naci i videti ljude sa ovog prostora koji su kulturni i vaspitani, a dotad ces slusati i citati sve ovo ...  :thumbsup:] :thumbsup: :thumbsup:

a gde pise da se ne mogu postavljati slike koje su razlicite  a govore o istoj tematici ...?

Kolega s foruma,ovde se prica o igrici i nema potrebe za psovkom+nema potrebe da teras nekoga,vaspitaj se i postuj ljude koji su pravedni,bice sve ok! :thumbsup:

Offline ZakNik™

  • HALA MADRID
  • Staff
  • *
  • Postova: 9658
  • Total likes: 1117
  • Obitelj,vjera,ljubav i nogomet me čine potpunim
    • Awards
Odg: Discussion about FM17 - (Diskusija o FM 17)
« Odgovori #21 : 18.10.2016, 14:32 »
Svaki tvoj post sadrži nepristojan rečnik. Viđao sam vaspitanije pripadnike nacionalnih manjina (konkretno roma kojih dosta ima u Srbiji i to ljudi koji su bez krova nad glavom). To što sam ovo rekao ne treba da ti bude kompliment.

Kao što je Sale rekao zbog ovakvog ponašanja si i smaknut sa mesta administratora foruma.

Svi ponekada opsuju ali kada to postane deo svakodnevne komunikacije onda je zabrinjavajuće. Ja preferiram lep odnos pri komunikaciji kakva priliči ljudima koji žive u 21. veku.

Završite...već mi malo počinjete dizat živce. Nemojte da moram bezveze Ban dijeliti pred izlazak FM 17.

Slažem se sa tobom.

Ne treba da postoji atmosfera u kojoj će se dizati tenzije već sve se može lepo pričati i pristojnim rečnikom takođe.

Sloba upozorenje pred ban za ovaj komentar za nečije vaspitanje. Zadnje upozorenje tebi i nadam se tvoj zadnji post na ovu raspravu.

Offline ZakNik™

  • HALA MADRID
  • Staff
  • *
  • Postova: 9658
  • Total likes: 1117
  • Obitelj,vjera,ljubav i nogomet me čine potpunim
    • Awards
Odg: Discussion about FM17 - (Diskusija o FM 17)
« Odgovori #22 : 18.10.2016, 14:33 »
A što postavljaš nešto što je već postavljeno?

Takođe ne koristi psovke. Grozim se od nepristojnosti i vulgarnog rečnika u komunikaciji. ;)

Ti napusti forum onda i odi negde gde neces naci i videti ljude sa ovog prostora koji su kulturni i vaspitani, a dotad ces slusati i citati sve ovo ...  :thumbsup:] :thumbsup: :thumbsup:

a gde pise da se ne mogu postavljati slike koje su razlicite  a govore o istoj tematici ...?

Kolega s foruma,ovde se prica o igrici i nema potrebe za psovkom+nema potrebe da teras nekoga,vaspitaj se i postuj ljude koji su pravedni,bice sve ok! :thumbsup:
Također Cvija završi s ovim postom.

Offline mdacha

  • 06.12.2009.
  • Staff
  • *
  • Postova: 18716
  • Total likes: 872
  • ... continue to fight for victory !!!
    • Awards
Odg: Discussion about FM17 - (Diskusija o FM 17)
« Odgovori #23 : 18.10.2016, 14:36 »
A gde je ta opomena za Saleta, procitj post gde me vredja mene i moje "ulicare i propalice"  ili nemas onu stvar da napises. svaka cast na tome eto dokaza o onome sto ja potenciram celo vreme   :claping: :claping: :claping:

Offline ZakNik™

  • HALA MADRID
  • Staff
  • *
  • Postova: 9658
  • Total likes: 1117
  • Obitelj,vjera,ljubav i nogomet me čine potpunim
    • Awards
Odg: Discussion about FM17 - (Diskusija o FM 17)
« Odgovori #24 : 18.10.2016, 14:37 »
A gde je ta opomena za Saleta, procitj post gde me vredja mene i moje "ulicare i propalice"  ili nemas onu stvar da napises. svaka cast na tome eto dokaza o onome sto ja potenciram celo vreme   :claping: :claping: :claping:
Nadam se tvoj zadnji post tvojom dobrom voljom. Ako ne bude tvojom bude mojom. Hvala.

Offline Sloba

Odg: Discussion about FM17 - (Diskusija o FM 17)
« Odgovori #25 : 18.10.2016, 14:38 »
Važi Žarko.  :thumbsup:



So #FM17 is set for release anytime now and the missis wants to go out for dinner

https://twitter.com/ooCLANoo/status/788356044225413121

 :smeh:


Offline ZakNik™

  • HALA MADRID
  • Staff
  • *
  • Postova: 9658
  • Total likes: 1117
  • Obitelj,vjera,ljubav i nogomet me čine potpunim
    • Awards
Odg: Discussion about FM17 - (Diskusija o FM 17)
« Odgovori #26 : 18.10.2016, 14:39 »
Važi Žarko.  :thumbsup:



So #FM17 is set for release anytime now and the missis wants to go out for dinner

https://twitter.com/ooCLANoo/status/788356044225413121

 :smeh:


najgore nešto hahaha ja mislim da bi poludio :)

Offline Cvija

Odg: Discussion about FM17 - (Diskusija o FM 17)
« Odgovori #27 : 18.10.2016, 15:54 »
 :D Jedva cekam betu,Slobo HVALA TI! :thumbsup:

Offline Sloba

Odg: Discussion about FM17 - (Diskusija o FM 17)
« Odgovori #28 : 18.10.2016, 16:31 »
Nema na čemu. :)

I ja sam nestrpljiv takođe...

Pre oko tri sata na svom twitter profilu Football Manager je tvitovao kako je samo pitanje sata kada će FM beta biti puštena u javnost. ;)

Offline ZakNik™

  • HALA MADRID
  • Staff
  • *
  • Postova: 9658
  • Total likes: 1117
  • Obitelj,vjera,ljubav i nogomet me čine potpunim
    • Awards
Odg: Discussion about FM17 - (Diskusija o FM 17)
« Odgovori #29 : 18.10.2016, 16:36 »
čekam da ga puste...ali barem još 2-3 sata neće