Welcome, Guest.

Autor Tema: Los Tigres  (Posjeta: 1752 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline donvitojoe

  • "BLUE is the way of life"
  • International Player
  • *
  • Postova: 2940
  • Total likes: 704
  • Hladno pivo i vrele zene.Nikako obrnuto!
    • Awards
Odg: Los Tigres
« Odgovori #10 : 08.11.2016, 11:44 »
Nema sta,gazis :) samo tako nastavi  :thumbsup:

Offline Bijeli luk

Odg: Los Tigres
« Odgovori #11 : 09.11.2016, 22:29 »





Tigres UANL - Sezona prva - Studeni i prosinac


GK:Guzman

 DR: Jimenez DC: Angel Herrera DC: Ayala DL: Nilo

DM:  Pizzaro

MC Duenas  MC Anderson

ML/AML: Aquino                                            MR/AMR Zelarrayan

ST: Delort/Gignac

Ovako nekako treba izgledati prva momčad kada su svi zdravi. Postoji tu još par korisnih igrača poput Damma, Fernandeza te Morrisona koji je došao za 3 milijuna iz Lazia.





Tigres - Queretaro 1:2 - Necaxa - Tigres 1:1

Zadnja dva kola u ligi smo kiksali, probalo se nešto drugačije, ali naravno da nije išlo. Bez obzira na ove dvije utakmice uspjeli smo zadržati prvo mjesto te smo u playoffu dobili Chivas koji je završio tek 8.

Chivas - Tigres 3:2 - Tigres - Chivas 5:0

Ne mogu izbrojat koliko sam utakmica izgubio u zadnjih 10 minuta, i sa Leedsom i sa Juventusom pa evo sada i sa Tigresom. Statistikom su me ubili kao što možete vidjeti, ali opet dva gola u četiri minute...
Uzvrat je bio nešto najlakše ikad, svaka ozbiljnija prilika je ulazila.

Cruz Azul - Tigres 2:1 - Tigres - Cruz Azul 3:0

Prvu utakmicu sam izgubio iako sam bio bolji, da nije bilo ovog penala uzvrat bi bio užas. U uzvratu opet klasično na domaćem terenu nam nitko ništa ne može ili ipak može...

Monterrey - Tigres 2:1 - Tigres - Monterrey 0:1

U finalu smo igrali protiv našeg najvećeg rivala, Monterreya. U prvoj utakmici sam već navikao na poraz tako da me rezultat 2:1 nije nikako iznenadio. U uzvratu nije jednostavno išlo, ali zato postoji Clausura i Liga Prvaka pa se nadam da ću to osvojiti.

Konačna tablica Aperture


Offline Ricky™

Odg: Los Tigres
« Odgovori #12 : 10.11.2016, 21:05 »
Samo Chivas Guadalajara, samo Fierro i Erick Torres <3 Iako su obojica otišla, ali takvo što se ne zaboravlja. Igrao sam prije 2-3 godine s njima (mislim na Chivas), osvojio sve u kratkom vremenu i onda mi dosadilo.

Golman ti je najjači ikad. Imao sam ga u Lyonu prije možda 3 godine kad sam sve s njima osvojio.

Offline Bijeli luk

Odg: Los Tigres
« Odgovori #13 : 17.11.2016, 20:40 »








Tigres UANL - Sezona prva - Kraj sezone







Napokon je došla na red Clausura i nakon izgubljenog finala Aperture nadao sam se da ću ovdje otići korak dalje. Ipak, nedostajalo je malo da ostanem bez playoffa, sredinom trećeg mjeseca finale mi uopće nije bilo napameti, ali idemo redom.


Prva tri kola su bila odlična, bod protiv neugodnog Cruz Azula te dvije pobjede protiv Santosa te Chivasa. No, veselje nije dugo trajalo s obzirom da smo "kiksali" u utakmici protiv Morelie. Da skratim malo, rezultati su bili promjenjivi. Povežemo dvije-tri pobjeda, ali odmah nakon toga slijedi poraz. Svakako, kao i u svakoj sezoni tu je bilo nekih fantastičnih utakmica poput one protiv Americe koja je otišla kući sa 4 komada u mreži, ali ima i onih malo manje fantastičnih. Nađe se tu naravno Queretaro koji u zadnjih pet minuta odluči stizati dva gola razlike ili ipak Jaguares koji igra utakmicu sezone upravo protiv mene.


Nakon ligaškog dijela bili smo na sedmom mjestu što je značilo da idemo na drugoplasiranu Americu. Prije te utakmice imao sam niz od četiri utakmice bez pobjede tako da je moral naravno bio u žutom/narančastom i logički je bilo za očekivat da ću izgubit. No, kako to obično biva u FM-u ništa nema svoju logiku pa sam pobjedio Americu, 5 razlike.  :lol:


Nakon gostujuće utakmice i 2:2, došlo nam je polufinale i gradski rival Monterrey. Prva utakmica kući i ljudi me ubili statistikom, 3CCC-a koje i sam ne znam kako nisu realizirali, ali što manje znam to bolje. Druga utakmica je bila moćna, 2:2, golovi Delorta i Gignaca su nas odveli u finale gdje nas je čekala Morelia. Finale je riješeno već u prvoj utakmici zato što je Gignac odlučio zabit tri komada. Jasno, igralo je i ostalih 10 igrača, ali to je manje bitno. Druga utakmica je onako, bezveze, dao sam priliku rezervnim igračima da odigraju cijelu utakmicu već kada nisu igrali u nekim drugim utakmicama previše. To smo izgubili 3:2. Žao mi je što sezonu završavamo s porazom, ali šta je tu je.


Fixtures - Tablica





U četvrtfinalu nas je čekao Dallas kao što sam i rekao u nekom reportu prije. 1:2 u gostima, 3:0 doma, 5 golova Gignaca.


Polufinale nam donosi opet Monterrey koji me je odlučio uništit u prvoj utakmici, laganih 3:0. Jasno, zašto bi kod mene išta išlo lagano. U uzvratu smo ih uništili, 2 gola u prvom poluvremenu i 1 u drugom te idemo u produžetke. U tom dijelu nam Gignac sa dva gola donosi finale CONCACAF Lige Prvaka.


Prva utakmica finala nas vodi u goste u Pachucu. Kao i puno puta ove sezone u bitnijm utakmicama statistički smo uništeni (4-0CCC, 5-2HC), ali rezultatski idemo sa golom viška u drugu utakmicu. Druga utakmica 2:0, igrali smo onako kako bi trebalo biti stalno.


Gignac je izdominirao sezonu, ali to nije ništa novo.


Offline Bijeli luk

Odg: Los Tigres
« Odgovori #14 : 19.11.2016, 21:36 »


 :ktnc: