Welcome, Guest.

Autor Tema: Pozdrav ekipa!  (Posjeta: 1019 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Locker

Pozdrav ekipa!
« : 09.10.2017, 15:39 »
  • Publish
  • Pozdrav svima na forumu!

    Nisam našao nigdje zajedničku temu za predstavljanje, a vidim da ima onih koji su otvorili novu za predstavit se.
    Evo nakon poduže stanke igranja od FM serijala (kojeg se igralo od 2005-2015) vraćam se sa FM2018. Prestao sam igrat radi nedostatka vremena u suštini, nije da sad imam puno više vremena, ali nadam se da ćemo naći koji sat na dan za novo taktiziranje.  :lopta:

    Offline King Pablo™

    • El Patrón
    • Staff
    • *
    • Postova: 29790
    • Total likes: 3104
    • I don't play FM to win, I play for blood.
      • Awards
    Odg: Pozdrav ekipa!
    « Odgovori #1 : 10.10.2017, 09:39 »
  • Publish
  • Dobrodošao @Locker

    Drago mi je da si se aktivirao u FM svijet ponovno.

    Kao što i sam vidiš, uvijek je lagano zatišje pred izlazak novog FM na forumima, ali nadam se da ćemo kad krene FM18 zajedno uživati u igranju. Još ako se aktiviraš u našim on-line natjecanjima, vjerujem da ćeš uživati u igranju.

    Offline Locker

    Odg: Pozdrav ekipa!
    « Odgovori #2 : 10.10.2017, 09:56 »
  • Publish
  • Malo sam proucio forum i mogu rec jedino svaka cast na tome da ste offical SI forum!

    Ne znam zasto, ali opralo me opet za provest sate na fm, imam osjecaj da ce napravit dobar iskorak u serijalu.

    Gledao sam online natjecanja i nije mi bas jasno kako sve funkcionira. Ima puno natjecanja, ali budem proucio kad uhvatim malo vremena.
    Ubacit cu se i ja lagano u natjecanja, u pravo vrijeme sam dosao. ☺

    Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk


    Offline King Pablo™

    • El Patrón
    • Staff
    • *
    • Postova: 29790
    • Total likes: 3104
    • I don't play FM to win, I play for blood.
      • Awards
    Odg: Pozdrav ekipa!
    « Odgovori #3 : 10.10.2017, 10:14 »
  • Publish
  • Za sva pojašnjenja oko on-line slobodno se obrati pa ću te uputiti.

    Ako si spreman gubiti živce i to doslovno ili radovati se ko malo dijete zbog pobjeda, onda je on-line pravo mjesto za to.

    Da bi ti bilo lakše, prvo krećemo sa FMP Super League koja se smatra crème de la crème u on-line i šteta ga je ne igrati jer je zaista super natjecanje.

    Offline Locker

    Odg: Pozdrav ekipa!
    « Odgovori #4 : 10.10.2017, 10:29 »
  • Publish
  • Moze, pogledam sam malo pa ako budem imao pitanja javim se.