Welcome, Guest.

Autor Tema: Diskusija o taktikama  (Posjeta: 7211 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cholo

Odg: Diskusija o taktikama
« Odgovori #30 : 22.02.2015, 22:36 »
  • Publish
  • Naletio je na prvaka Španjolske u finalu.


    Taktika mi je ekstra. Jedino je ovako laički upitna Baleova rola. Možda bi moglo i IF-attack. Sa AP se možda u FM-u dobije bolja kretnja bez lopte i otvaranje za pas, kao i podređivanje učinku Ronalda.

    Offline cindra20

    Odg: Diskusija o taktikama
    « Odgovori #31 : 22.02.2015, 22:42 »
  • Publish
  • Ja bi možda samo promjenio isto sa higher tempo na lower tempo, pa stavio na fluid , Bale-a prebacio na IF(a) i stavio Ramosu BDP :) kaj mislite? :D

    Offline Cholo

    Odg: Diskusija o taktikama
    « Odgovori #32 : 22.02.2015, 22:53 »
  • Publish
  • Pa može se lopta držati i kontrolirati uz visok tempo, ali moraš imati ekstra igrače kakve Real ima, tako da zamisao nije nerealna.
    « Zadnja izmjena: 22.02.2015, 22:53 football-freak™ »

    Offline Sale92

    Odg: Diskusija o taktikama
    « Odgovori #33 : 22.02.2015, 23:24 »
  • Publish
  • U svakom slučaju probaću da napravim nešto ovako,mislim samo formacijski ostalo ću probati po nekom svom vidjenju Reala jer mislim da im baš ovakva formacija leži...

    Offline cindra20

    Odg: Diskusija o taktikama
    « Odgovori #34 : 23.02.2015, 07:42 »
  • Publish
  • Ja sam uzeo ovu stavio Bale-a na IF i Ramosa na BDP. Jos cu pokušati Marcela staviti na CWB. Ali za sad sam stvarno sve dobivao i to sa 3 gola vise. Osim Atletico u gostima gdje sam izgubio ali druga momčad i doma dobio 1-0 Altetico ali fulao sve i svašta. Bas se jucer vidjelo u jednom trenutku šteta kaj nisam imao mob. Točno su se branili sa 4-4-2. A napad je 4-3-3. :D i vidi se da im pase takva formacija. :D točno kao ovo. Tako da dobro je to ovaj složio. :)

    Offline cindra20

    Odg: Diskusija o taktikama
    « Odgovori #35 : 27.09.2015, 22:26 »
  • Publish
  • Znam da je ovaj fm skoro pa pri kraju i da brzo izlazi nvoi ali morao sam malo glumiti novog trenera Reala Rafu Beniteza. Pa me zanima kaj mislite jer ovo nešto što je blizu kako bi on mogao igrati ili mislite da bi nekaj trebalo mjenjati. Bekove sam ostavio na FB(s) veznjake Kross-a na DLP (d) što mi se nekako čini da i igra a Modrić igra BWM (d) tu bi možda i nekaj drugo moglo ići makar nije loše niti ovo. Ronaldo i Bale su na bokovima Isco sredina u napdau Beznema. Dvoumio se između F9 li ovoga. Odabrao ipak ovo. Da nema mjesta za James-a. Možda da njega stavim umjesto Isca. Ili da prebacim Bale-a u vezu pa Jamesa na bok? Kaj mislite? Jer ne želim izbacivati Benzemu ipak je dosta dobar. Pa da čujem ima kakvih primjedbi :D

    http://i61.tinypic.com/11tokxw.png
    Diskusija o taktikama

    Offline Cholo

    Odg: Diskusija o taktikama
    « Odgovori #36 : 28.09.2015, 09:57 »
  • Publish
  • Po memi je James neupitan u prvih 11 i svakako bolji igrac od Isca. Mozes se poigrati i oprobati Jamesa i Balea na obje pozicije, AMC i AMR mada po prirodi pozicija najbolje mozda samo ubaciti Jamesa umjesto Isca s nekom AM attack ili support ulogom. Tu je najbitnije da bude kompatibilan s Benzemom, da se ne sudaraju, zato treba Benzu naci pravu rolu. Modric roaming play, Bale moze na support, Marcelo CWB support ili WB attack.
    Iskljucio bih exploit the flanks, nek traze svuda rjesenje, pa i kroz sredinu, kreativni su. Stick to positions bih takoder iskljucio jer ipak James, Benz, Bale vole lutati malo, a ostali igraci ionako nece. Ostalo manje-vise OK izgleda, agresivno odmah vratiti loptu, greske ce se korigirati u hodu.

    Offline cindra20

    Odg: Diskusija o taktikama
    « Odgovori #37 : 28.09.2015, 10:35 »
  • Publish
  • Dobro James-a bi i ubacio i mjenjao ga sa Bale-om. To je neupitno. Zato ću vidjeti kaj sa Benzinom. Hm kaj misliš da Marcel igra kod ovoga tako visoko CWB ili WB?! :) ovo za exploit the flanks se slažem mogao bi izbaciti i stick to positions. Ostalo ću u hodu. Hvala cholo. Kaj misliš po tebi jer to onda blizu ovog Benitezovog Reala? Posto je meni cilj stvoriti njegovu igru. :D

    Offline Cholo

    Odg: Diskusija o taktikama
    « Odgovori #38 : 28.09.2015, 10:39 »
  • Publish
  • Po postavkama se cini blizu. Nisam ih toliko gledao pa nisam upratio Marcela. Ako je povuceniji pod Benitezom, stavi WB suppor ili FB attack..