Welcome, Guest.

Autor Tema: Što biste voljeli vidjeti na FM 2017?  (Posjeta: 2105 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline King Pablo™

  • El Patrón
  • Staff
  • *
  • Postova: 29790
  • Total likes: 3104
  • I don't play FM to win, I play for blood.
    • Awards
Što biste voljeli vidjeti na FM 2017?
« : 19.08.2016, 19:06 »
http://i.imgur.com/4sddIjE.jpg
Što biste voljeli vidjeti na FM 2017?



U ovoj temi možete iznositi Vaš prijedloge odnosno sve one nove stvari koje bi željeli vidjeti u FM 2017?

Offline torrent05

Odg: Što biste voljeli vidjeti na FM 2017?
« Odgovori #1 : 19.08.2016, 19:53 »
Mozda realnije ponudbe, nemozes dobit igrača normalnu, svi zele 100m€. A kad oni zele da kupe tvog igrača stavljaju ponudbe ispod cijene..


Offline ZakNik™

  • HALA MADRID
  • Staff
  • *
  • Postova: 9658
  • Total likes: 1117
  • Obitelj,vjera,ljubav i nogomet me čine potpunim
    • Awards
Odg: Što biste voljeli vidjeti na FM 2017?
« Odgovori #2 : 19.08.2016, 22:27 »
Mozda realnije ponudbe, nemozes dobit igrača normalnu, svi zele 100m€. A kad oni zele da kupe tvog igrača stavljaju ponudbe ispod cijene..




slažem se...


ja bi želio da mogu trošiti pare koje zaradim pa da piše u newsu da sam kupio privatni avion...i htio bi da budu svi uzrasti od prstića prema seniorima.

Offline torrent05

Odg: Što biste voljeli vidjeti na FM 2017?
« Odgovori #3 : 19.08.2016, 22:43 »
ehh neznam sta če ti Avion bre bolan hehe niso to Simsi :D


Offline ZakNik™

  • HALA MADRID
  • Staff
  • *
  • Postova: 9658
  • Total likes: 1117
  • Obitelj,vjera,ljubav i nogomet me čine potpunim
    • Awards
Odg: Što biste voljeli vidjeti na FM 2017?
« Odgovori #4 : 19.08.2016, 22:59 »
pa da se vidi da sam bogat...ili recimo da možeš otkupiti ugovor nekome igraču s tim parama i imati 20% od njegove prodaje

Offline King Pablo™

  • El Patrón
  • Staff
  • *
  • Postova: 29790
  • Total likes: 3104
  • I don't play FM to win, I play for blood.
    • Awards
Odg: Što biste voljeli vidjeti na FM 2017?
« Odgovori #5 : 20.08.2016, 10:58 »
Mene zanima hoće li se u narednom serijalu već primjeniti BREXIT.

Odnosno hoće li se tamo negdje nakon koje sezone primjeniti pravilo ograničenja za dovođene igrača u Engleske klubove pošto isti više neće biti klubovi EU.


Također, volio bih na onim utakmicama na kojima i sada ima u RL, 6 sudaca da ih isto toliko bude i u FM utakmicama.


Zatim, da manager može potpisati predugovor/ugovor s drugim klubom, ali da isti preuzima tek od slijedeće sezone (primjeri: Ancelotti, Guardiola ove godine)


Malo bolji izgled stadiona, ne ona pusta hrđa na krovovima iz snimki iz zraka te da na prijateljskim utakmicama bude i poneki gledatelj.


Malo maštovitije odrađene neke situacije za vrijeme igre. Recimo kad se gleda neki higlights te moj igrač ukliže i bez prekršaja odnese loptu, ista najčešće završi u nogama protivničkog igrača. Također bez obzira na instrukcije mene kao managera o tome tko će izvoditi penal, ako je neki moj igrač postigao 2 gola na toj utakmici, on uzima loptu te puca (često i promaši) za hattrick.


I na kraju, ono što stalno navodim a to je što kasniji ulazak regena u samu igricu, odnosno neka se i pojave, ali što kasnije da imaju pravo nastupa za 1.momčad jer mi je zaista glupo da tamo već treću sezonu se kod mene ili mojih protivnika pojavi neki extra regen koji bude mašina koju se ne može zaustaviti.


Ovo su neke moje prve želje, vjerojatno će ih biti još više pa ću opet pisati u ovoj temi...

Offline ZakNik™

  • HALA MADRID
  • Staff
  • *
  • Postova: 9658
  • Total likes: 1117
  • Obitelj,vjera,ljubav i nogomet me čine potpunim
    • Awards
Odg: Što biste voljeli vidjeti na FM 2017?
« Odgovori #6 : 20.08.2016, 11:55 »
Nisi ni igrao uopce fm ovaj offline i tu nesto pricas

Poslano sa mog HTC One M8s koristeći Tapatalk


Offline torrent05

Odg: Što biste voljeli vidjeti na FM 2017?
« Odgovori #7 : 20.08.2016, 11:58 »
Predugovor bi bio top slazem se

Offline Sloba

Odg: Što biste voljeli vidjeti na FM 2017?
« Odgovori #8 : 20.08.2016, 17:27 »
Citat:
Također, volio bih na onim utakmicama na kojima i sada ima u RL, 6 sudaca da ih isto toliko bude i u FM utakmicama.

Ima to. Naša liga je na ovom FM to imala. Na centru, linijske, iza gola i ovog što pokazuje vreme. Bilo je to i u LŠ i u LE.

Citat:
Zatim, da manager može potpisati predugovor/ugovor s drugim klubom, ali da isti preuzima tek od slijedeće sezone (primjeri: Ancelotti, Guardiola ove godine)

Ovo i sada može. Samo je potrebno da prođe trećina sezone. Eventualno da stave da može od polusezone već...

Citat:
Mene zanima hoće li se u narednom serijalu već primjeniti BREXIT.

Odnosno hoće li se tamo negdje nakon koje sezone primjeniti pravilo ograničenja za dovođene igrača u Engleske klubove pošto isti više neće biti klubovi EU.

Mislim da ovo neće jer je neizvesno da li će Britanija stvarno izaći iz EU iako je tako izglasano referendumom. Ovi najglasniji za to koji su bili (političari) sada kažu da to nije tako lako.

Citat:
ehh neznam sta če ti Avion bre bolan hehe niso to Simsi

To što je Zak pisao bilo je u FIFA Menadžeru koji sam ja igrao jedno vreme.

Ono što je osnova da će uvesti nekad to trošenje para ali ne treba baš tako precizno kao što je bilo u FIFinom. Voleo bih da što manje takvih aspekata dospe u FM jer ovo je jedna od retkih ovako popularnih igrica da se ne bazira na grafičku sadržinu. Tvoj predlog je na mestu gore ali opet, mislim da neće mnogo raditi na tome..

Offline donvitojoe

  • "BLUE is the way of life"
  • International Player
  • *
  • Postova: 2940
  • Total likes: 704
  • Hladno pivo i vrele zene.Nikako obrnuto!
    • Awards
Odg: Što biste voljeli vidjeti na FM 2017?
« Odgovori #9 : 20.08.2016, 18:42 »
Ja bih volio kad pokrenes neki save koji si pokrenuo eto onako radi SS nekog igraca ili da vidis klub a koji neces nastavljati niti ga sejvati da to mozes da uradis sa Cancel opcijom.Jer to na FM16 ne mozes.

Zadovoljan sam ispravkom oko dopunskog vremena na utakmici i izvodjenjem lopte sa strane,ali startove treba popraviti i to ne uklizivanja nego ove "obicne" jer omjer je sigurno 70-30 da se tvom timu svira nesto sto pojma nema te i zaradi kartoncina.