Welcome, Guest.

Autor Tema: JustDax  (Posjeta: 4103 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline JustDax

JustDax
« : 07.04.2014, 22:57 »
  • Publish
  • Prošlo je nešto više od 4 mjeseca od kako sam na ovom forumu.Želim prije svega da zahvalim Slobi koji me je doveo na ovaj forum,želim da zahvalim King Pablu koji je učinio dosta toga za mene i pomogao mi bezbroj puta.Mnogo toga sam uspjeo za ova 4 mjeseca na forumu,bio sam član mjeseca čak sam imao i karijeru mjeseca.Ruffier je uz Kinga i Slobu mi dosta pomogao na forumu i ja mu zahvaljujem na tome,ne znam šta bih radio bez vas trojice.Ne mogu vam opisati koliko mi je drago što sam član ove obitelji,naravno ostajem još dugo sa vama i ne planiram vas napustit ;) Želim da najavim samo da pripremam neke projekte za forum za koje se nadam da će vam se svidjeti.Još jednom hvala vam što ste me primili u obitelj vašu.Kralju,Slobo i Rufe kao što sam rekao vama najviše zahvaljujem na svemu što ste učinili :)  :love:

    Offline ZakNik™

    • HALA MADRID
    • Staff
    • *
    • Postova: 9658
    • Total likes: 1117
    • Obitelj,vjera,ljubav i nogomet me čine potpunim
      • Awards
    Odg: JustDax
    « Odgovori #1 : 07.04.2014, 22:58 »
  • Publish
  • tko si ti prijatelju? hahahahhahahahahahha neka te tu još godinama sa nama :)

    Offline Ruffier™

    Odg: JustDax
    « Odgovori #2 : 07.04.2014, 23:00 »
  • Publish
  • Živio ti nama još i aktivan član bio :thumbsup: Samo se nama obrati oko bilo čega :smoke:

    I nema na čemu, sila je uz nas :aggr:

    Offline JustDax

    Odg: JustDax
    « Odgovori #3 : 07.04.2014, 23:00 »
  • Publish
  • Zak na tebe nisam zaboravio :D Rekao sam ti već jedan si mi od omiljenih likova sa foruma :)

    Offline King Pablo™

    • El Patrón
    • Staff
    • *
    • Postova: 29790
    • Total likes: 3104
    • I don't play FM to win, I play for blood.
      • Awards
    Odg: JustDax
    « Odgovori #4 : 07.04.2014, 23:00 »
  • Publish
  • nikad nije kasno za Predstavljanje....

    Neću reći dobrodošao već samo ostani dugo, dugo s nama jer nam je drago da si naš član.

    Offline RG10

    Odg: JustDax
    « Odgovori #5 : 07.04.2014, 23:05 »
  • Publish
  • Također, ostani što duže i drago mi je da si se odlučio ne samo za forum, nego da si odlučio i pomoći u ovim radovima što izvode članovi iz editor teama, sretno ti u svim segmentima igranja fm-a, i prikaži nam svoje rezultate kada god imaš priliku i ostani sa nama što duže :)

    Offline IgyNSCZ

    Odg: JustDax
    « Odgovori #6 : 07.04.2014, 23:07 »
  • Publish
  • dobrodošao

    Offline Sloba

    Odg: JustDax
    « Odgovori #7 : 08.04.2014, 02:18 »
  • Publish
  • Brat moj <3 :) Sto duze ostani ovde.

    Offline JustDax

    Odg: JustDax
    « Odgovori #8 : 09.05.2014, 23:47 »
  • Publish
  • Evo ga i moj 1000. post na forumu! Jedino što mogu da kažem jeste,da vas volim kao svoju obitelj i da mi je drago što sam sa vama! :love: :love:

    Offline la-lu

    Odg: JustDax
    « Odgovori #9 : 09.05.2014, 23:50 »
  • Publish
  • Triba skupit još 100 puta ovoliko.  :smeh:

    Najjači, najveći Hajdukovac.  :plazi: :plazi:

    Ostani još dugo ovdje!  :thumbsup: