Welcome, Guest.

Autor Tema: Što biste voljeli vidjeti na FM 2017?  (Posjeta: 2077 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline King Pablo™

  • El Patrón
  • Staff
  • *
  • Postova: 29790
  • Total likes: 3104
  • I don't play FM to win, I play for blood.
    • Awards
Odg: Što biste voljeli vidjeti na FM 2017?
« Odgovori #10 : 20.08.2016, 23:16 »
Nisi ni igrao uopce fm ovaj offline i tu nesto pricas

Poslano sa mog HTC One M8s koristeći Tapatalk




Moje želje su nešto što želim i nešto za što ne trebam igrati offline.

Ja sam odigrao mnogo utakmica u FM16 i za to mi nije trebala offline karijera jer sam igrao kako mnogo online utakmica tako i još više pripremnih utakmica za online.

Postoji X ljudi na ovom forumu kome sam za vrijeme utakmice odnosno kad se upali higlights u steam chatu napisao što će se dogoditi i u 90% slučajeva sam bio u pravu.

Evo nekidan sam u utakmici s @Kruno™  u kojoj je bilo +20 higlights-ova rekao kad se upalio jedan higlights, da će pasti gol i tako je bilo. Znači to nije dobro u ovom FM-u jer trebaju poraditi na tome da situacije ne budu predvidljive.

Ovo za regene govorim godinama, jer mi to zaista nema smisla.

Dobro... Svatko igra FM na svoj način. Recimo ti živiš za regene i jedva čekaš kad ćeš ih ubaciti u prvih 11 i diviš im se, dok ja igram drugačiji FM.

Recimo ja volim izvući maksimum iz igrača pa čak i više od tog. Svaku karijeru sam igrao na način da min. 5 sezona (često i više) u mojoj ekipi ne želim imati nijednog regena već samo RL igrače. Sad će ispasti da se nešto hvalim, ali uvijek volim izvlačiti max. iz igrača poput Josue, Jelle Vossen, M. Lowton, G. Iancu prije dvije sezone ili lani iz igrača poput Mayke, Marcelo Melli, Ozyakup i ostali... xD

Offline Cholo

Odg: Što biste voljeli vidjeti na FM 2017?
« Odgovori #11 : 21.08.2016, 10:01 »
Pa regeni moraju izlaziti. U prvoj sezoni nešto manje, ali već od druge da. Normalna stvar, jedni se penzionišu, drugi(regeni) izlaze iz omladinskih pogona i broj se održava.
Jedino je pitanje kvalitete regena, to baš ne znam jer nisam igrao duže karijere na ovom FM-u.

Offline King Pablo™

  • El Patrón
  • Staff
  • *
  • Postova: 29790
  • Total likes: 3104
  • I don't play FM to win, I play for blood.
    • Awards
Odg: Što biste voljeli vidjeti na FM 2017?
« Odgovori #12 : 21.08.2016, 10:26 »
Nisi shvatio poantu.

Naravno da regeni moraju izlaziti, ali mislim da je bolje da se RL igrači iskoriste koliko je to moguće, a ne da se već druge-treće sezone stvori momčad Pescare od 70% regena te da se prošeta Seriom A.


Offline Cholo

Odg: Što biste voljeli vidjeti na FM 2017?
« Odgovori #13 : 21.08.2016, 10:38 »
To je stvar načina igranja. Ni ja u početku ne preferiram regene. Ali nije ništa previše čudno ako Pescara odjednom izbaci 4-5 odličnih regena baš kao što je npr. Dinamo izbacio uspješnu generaciju 99' godišta.

Offline Gobby

Odg: Što biste voljeli vidjeti na FM 2017?
« Odgovori #14 : 21.08.2016, 17:22 »
Definitivno bih želio mogućnost traženja odgode utakmice.

Offline King Pablo™

  • El Patrón
  • Staff
  • *
  • Postova: 29790
  • Total likes: 3104
  • I don't play FM to win, I play for blood.
    • Awards
Odg: Što biste voljeli vidjeti na FM 2017?
« Odgovori #15 : 22.08.2016, 19:14 »
E da....

Još bi volio da se na tactical screen umesto kvadratića opet vrate dresovi...

Jbg... Nostalgija.  :kavica:

Offline la-lu

Odg: Što biste voljeli vidjeti na FM 2017?
« Odgovori #16 : 22.08.2016, 19:28 »
Poboljšan ME.

Definitivno bih želio mogućnost traženja odgode utakmice.
+