Welcome, Guest.

Autor Tema: Pozdrav Menadžeri  (Posjeta: 1588 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Josip985

Pozdrav Menadžeri
« : 06.11.2016, 19:47 »
  • Publish
  • Kako mi nick kaže zovem se Josip... Na ovaj forum sam naletio slučajno čitajući komentar od ZakNik-a na jednom drugom forumu... FM igram već desetak godina koliko mi to obaveze dozvoljavaju
    Pošto se uskoro ženim i postajem otac, moja bolja polovica i ja nekako smo srezali troškove pa je tako bila i otkazana kupovina FM-a za ovu godinu ali zahvaljujući tužnom i razočaranom pogledu u mojim smeđim očima nekako je popustila i eto na sam dan izlaska sam ga ipak kupio (po vrlo povoljnoj cijeni). Onako sam otvorio stranicu određenog web-shopa s FM17 i tužno i razočarano buljio u ekran... kad me pitala šta mi je rekoh "ah danas izlazi FM i to još uvijek stoji povoljna cijena" a onda ona meni kaže "ajde uzmi je*** igru ako te to toliko veseli" i eto, u roku od 5 min. je bila već na downloadu...
    Nadam se ugodnom druženju sa vama koliko god mi to obaveze dozvole.
    Lijep pozdrav svima.
    Josip

    Offline ZakNik™

    • HALA MADRID
    • Staff
    • *
    • Postova: 9658
    • Total likes: 1117
    • Obitelj,vjera,ljubav i nogomet me čine potpunim
      • Awards
    Odg: Pozdrav Menadžeri
    « Odgovori #1 : 06.11.2016, 19:51 »
  • Publish
  • Hej Joža nadam se daa te mogu tako zvati. Drago mi je da si s nama i da imaš orginal FM 17. Očekujem te u online dijelu kao i u karijerama ako imaš šta za prikazati. 10 godina je mnogo i sigurno si iskusan igrač i to može biti samo dobro. Uživaj tu s nama i zabavi se :D :wlcm:

    Offline Josip985

    Odg: Pozdrav Menadžeri
    « Odgovori #2 : 06.11.2016, 20:37 »
  • Publish
  • Hvala na dobrodošlici... Naravno da možeš da me zoveš tako hahaha.... zbog svog stalnog seljenja sam već naviknut da me svakako zovu, ovisno u kojem dijelu Hrvatske se nalazim hehe
    U OnLine nemam baš nikakvog iskustva ali sam baš zato i došao ovamo da ga steknem i vidim kako to ide...
    FM igram isključivo za svoj gušt. ne smatram se baš nekim profesionalcem ali dajem sve od sebe...  :D

    Offline ZakNik™

    • HALA MADRID
    • Staff
    • *
    • Postova: 9658
    • Total likes: 1117
    • Obitelj,vjera,ljubav i nogomet me čine potpunim
      • Awards
    Odg: Pozdrav Menadžeri
    « Odgovori #3 : 06.11.2016, 20:37 »
  • Publish
  • Prijavi se u Online ligu...prijave su ti otvorene :)

    Offline King Pablo™

    • El Patrón
    • Staff
    • *
    • Postova: 29790
    • Total likes: 3104
    • I don't play FM to win, I play for blood.
      • Awards
    Odg: Pozdrav Menadžeri
    « Odgovori #4 : 06.11.2016, 20:37 »
  • Publish
  • Najbolje ti je budućoj supruzi odmah priznati da imaš ljubavnicu te da joj je ime Football Manager. :)

    Zezam se...

    Dobrodošao na forum i ugodan boravak ovdje...

    Offline Josip985

    Odg: Pozdrav Menadžeri
    « Odgovori #5 : 06.11.2016, 20:45 »
  • Publish
  • Hvala King Pablo... Mislim da je to već shvatila... iako nije više kao prije da satima ne ustajem sa kompa hahaha

    Prijavi se u Online ligu...prijave su ti otvorene :)
    Iako je FM najbolja igra nekako postane pomalo monotono igrati protiv umjetne inteligencije pa zato i jesam ovdje da steknem nova online poznanstva i da se okusim protiv pravih igraća i menadžera haha
    ali kao što rekoh nisam nikada igrao FM online i nemam pojma kako to ide... vidim da tamo ima više raznih liga pa me malo zbunjuje
    « Zadnja izmjena: 06.11.2016, 20:46 Josip985 »

    Offline Josip-Rangers FC

    • George Best
    • Reserve Team
    • Postova: 911
    • Total likes: 53
    • 'The light i saw in the night was a Penny Arcade'
      • Awards
    Odg: Pozdrav Menadžeri
    « Odgovori #6 : 06.11.2016, 20:47 »
  • Publish
  • Pozdrav imenjače  :bye:

    Došao si na slobodno mogu reći najbolji forum u regiji,što po aktivnosti u offline a pogotovo online dijelu!

    Uživaj,i slobodno se javi na PM sa bilo kakvim pitanjem!

    Offline donvitojoe

    • "BLUE is the way of life"
    • International Player
    • *
    • Postova: 2940
    • Total likes: 704
    • Hladno pivo i vrele zene.Nikako obrnuto!
      • Awards
    Odg: Pozdrav Menadžeri
    « Odgovori #7 : 06.11.2016, 21:41 »
  • Publish
  • Dobrodoslica i od mene...sve sto te zanima i ostalo slobodno pitaj,ekipa je tu da pomogne  :thumbsup:

    Offline football-freak™

    Odg: Pozdrav Menadžeri
    « Odgovori #8 : 06.11.2016, 21:58 »
  • Publish
  • Dobro nam došao. Naravno kao i svakom novaku koji ima želju i volju da igra online, članovi online tima stoje na raspolaganju oko svega. Dakle potpuni tako reći tutorial ćeš ako želiš da dobiješ od nas. Ja sam evo maloprije sa momkom koji je u sitoj situaicji kroz 2 sata sva pravila prošao i objasnio način igranja. Tako da kad budeš htio javi nam se, mi smo tu da pomognemo  :thumbsup: :wlcm: