Welcome, Guest.

Autor Tema: Looking for a Club - (Tražim klub)  (Posjeta: 2651 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline donvitojoe

  • "BLUE is the way of life"
  • International Player
  • *
  • Postova: 2940
  • Total likes: 704
  • Hladno pivo i vrele zene.Nikako obrnuto!
    • Awards
Odg: Looking for a Club - (Tražim klub)
« Odgovori #20 : 06.04.2017, 00:49 »
Igraj Francuze...ja sam poceo sa Tuluzom ali jbg odvede me prica u Italiju

Offline eagles

Odg: Looking for a Club - (Tražim klub)
« Odgovori #21 : 06.04.2017, 15:36 »
Francuze izbjegavam :D

Offline Bijeli luk

Odg: Looking for a Club - (Tražim klub)
« Odgovori #22 : 06.04.2017, 15:37 »
Torino.  :thumbsup:

Offline Ricky™

Odg: Looking for a Club - (Tražim klub)
« Odgovori #23 : 06.04.2017, 15:57 »
Ovako je to uvijek nezahvalno predlagati kad nisi rekao kakav izazov želiš. Postoji 10k klubova koje ti možemo predložiti od kojih ćeš ti za 9k reći da ti se ne sviđaju iz nekih razloga. Onda navedeš prvo te razloge i ljudima je lakše predložiti jer znaju što želiš.

Offline eagles

Odg: Looking for a Club - (Tražim klub)
« Odgovori #24 : 06.04.2017, 17:03 »
Ma mislio da sam da će biti više random prijedloga pa da nešto odabarem jer iskreno trenutno ni sam nisam siguran šta bi.
Francuski klubovi mi nisu zanimljivi, sa Njemcima mi se sada ne igra, sa jačim klubovima mi je iskreno dosadno. Volio bi neki izazov (ne sad ekstremno nešto), može biti i taktički izazov ili neki općenito zanimljiv klub. :)

Offline Ricky™

Odg: Looking for a Club - (Tražim klub)
« Odgovori #25 : 06.04.2017, 18:39 »
Sad bih ja opet mogao reći da bi možda mogao definirati to "izazov" jer nije nam svima izazov isti :D Ali da ne serem previše mogu ti predložiti Fiorentinu gdje bi cilj bio igrati s većinom talijanskim igračima, a Fiorentina trenutno ima jednog i pol dobrog Talijana u ekipi (Bernardeschi + Astori koji je taj "pola") + mladi Chiesa. Tj. ako igraš s novom bazom onda su tu i zimska pojačanja Sportiello i Saponara. A para baš i nema.

A ako tražiš nešto drugo onda ti mogu predložiti ove manje lige. Npr. meni su zanimljivi Zürich u Švicarskoj i Astra u Rumunjskoj

Offline torrent05

Odg: Looking for a Club - (Tražim klub)
« Odgovori #26 : 06.04.2017, 18:51 »
Mozda Athletic Bilbao @eagles, ili holandska liga, tamo ima klubova zanimljivih dosta. samo odaberes koji ti je vise pri srcu. Ajax, PSV, AZ, Feyenoord :D

Offline eagles

Odg: Looking for a Club - (Tražim klub)
« Odgovori #27 : 06.04.2017, 19:15 »
Fiorentina bi baš bila izazov, jer stvarno imaju čudno selekciju igrača. Obrambenih igrača skoro i nema :D

Torrent, dobro si me podsjetio na Bilbao, sa njima odavno želim početi :D

Momci, hvala vam na prijedlozima...