Welcome, Guest.

Autor Tema: Vaš prvi klub - (Your first club)  (Posjeta: 2565 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline King Pablo™

  • El Patrón
  • Staff
  • *
  • Postova: 29790
  • Total likes: 3104
  • I don't play FM to win, I play for blood.
    • Awards
Vaš prvi klub - (Your first club)
« : 18.08.2017, 19:08 »



Kao i svake godine dosad, ova tema služi da nam kažete s kojim klubom ćete igrati u FM 2018...
« Zadnja izmjena: 18.08.2017, 19:09 King Pablo™ »

Offline King Pablo™

  • El Patrón
  • Staff
  • *
  • Postova: 29790
  • Total likes: 3104
  • I don't play FM to win, I play for blood.
    • Awards
Odg: Vaš prvi klub - (Your first club)
« Odgovori #1 : 18.08.2017, 19:20 »
Nakon mnogo, mnogo godina, prvi klub kojeg uzimam i vodim jest A.C. Milan.

Idemo pokoriti svijet i vratiti klub na stare staze slave. :)

Offline nogometne1

Odg: Vaš prvi klub - (Your first club)
« Odgovori #2 : 29.08.2017, 08:24 »
Liverpool YNWA

Offline donvitojoe

  • "BLUE is the way of life"
  • International Player
  • *
  • Postova: 2940
  • Total likes: 704
  • Hladno pivo i vrele zene.Nikako obrnuto!
    • Awards
Odg: Vaš prvi klub - (Your first club)
« Odgovori #3 : 02.09.2017, 09:25 »
FC Rangers najvjerovatnije, i ako mi fali dosta igraca od proslog broja/sezone

Mozda se bacim i na Balkan

Offline Sloba

Odg: Vaš prvi klub - (Your first club)
« Odgovori #4 : 04.09.2017, 13:51 »
Uf...

Nisam stigao pre da se oglasim u ovoj temi ali uglavnom, zadnje godine nisam imao puno vremena za igranje i žao mi je zbog toga jer mislim da je SI napravio bolji posao nego ikada ranije. Za sledeći serijal mislim da će situacija biti drastično drugačija i nadam se da ću nagurati bar 1500 sati igre (nisam ni jednom toliko nagurao zadnjih godina ali mi se baš igra i nadam se da će me inspiracije dosta držati).

Razmišljao sam da krenem sa svojim lokalnim klubom / FK Mačva Šabac (Super liga Srbije). Najverovatnije da ipak neću ali planiram nekoliko sejvova pa ćemo videti.

* FK Partizan je odlično odradio svoje transfere i najverovatnije jeste da će mi prvi save biti sa tim klubom i to nakon dugih 5 godina... ali ne volim igre gde bih se ja fokusirao na samo jedan klub. Sa najslabijom reputacijom i bez licenci planiram da krenem, a onda kroz par sezona da krenem i dalje. Mogao bi to biti dugačak save poprilično ako me zadrži inspiracija dovoljno dugo jer planiram da obiđem Evropu uzduž i popreko.

* Brazilski izazov bi ipak mogao biti teži... nikada nisam igrao ozbiljno u Južnoj Americi, a ni u Sjevernoj. Ovo bi sve objedinio pod "Američki izazov" ali akcenat je na Brazil jer bi cilj bio osvojiti što više državnih prvenstava u Brazilu (ima ih čak 30 ako se ne varam). Sve dodatno bi bilo bonus...

* Azija bi nakon mnogo godina mogla da se vrati u moju standardnu igru jer prošle dve godine i nisam imao puno vremena ali za sada ne bi baš puno otkrivao o tome. Šteta što Japan nije igriv tj. što nema prave igrače...

I za kraj verovatno će biti i još nešto ako me prethodne tri stavke ne smore previše ali ne bih o tome sada... uglavnom očekujem još bolji serijal nego što je to bio prethodni. :kavica:

Offline King Pablo™

  • El Patrón
  • Staff
  • *
  • Postova: 29790
  • Total likes: 3104
  • I don't play FM to win, I play for blood.
    • Awards
Odg: Vaš prvi klub - (Your first club)
« Odgovori #5 : 04.09.2017, 17:03 »
Odličan izbor @Sloba

Sviđa mi se što ćeš skoknuti do Brazila. Igrao sam ga sa Botafogo, odličan je...

Offline Josip985

Odg: Vaš prvi klub - (Your first club)
« Odgovori #6 : 30.09.2017, 10:09 »
1. Dinamo Zagreb... da vidim koliko mogu u europi ali i doma
2. Aston Villa... uvijek drag mi klub pa pokušati dovesti na razinu recimo Arsenala ili možda čak i više
3. 1860 München... povratak u Bundesligu pa i malo više a inače obožavam lavove
4. AC Milan onako za gušt
5. eventualno PSG... čisto iživljavanje s tuđom lovom  :D

Nisam još siguran koji od ova prva 4 će biti moj prvi klub u FM 18 ali sigurno jedan os njih...

Offline Locker

Odg: Vaš prvi klub - (Your first club)
« Odgovori #7 : 09.10.2017, 18:23 »
1. FC Inter (moj omiljeni klub, iako nisam baš nikad igrao s njima jer mi je prelagano bilo, ali sada bi se dalo izvući ih iz govana. Htio bi da budu s financijama na 0 kao što je i u stvarnosti pa da bude malo grbavo).
2. Nižerazredni engleski klub, najčešće to bude Leeds, ali mi ne igra ulogu.
3. Općenito neki klub iz zadnjih liga petice i uzdići ih na vrh Europe :)

Offline mdacha

  • 06.12.2009.
  • Staff
  • *
  • Postova: 18716
  • Total likes: 872
  • ... continue to fight for victory !!!
    • Awards
Odg: Vaš prvi klub - (Your first club)
« Odgovori #8 : 09.10.2017, 20:03 »
Nije to ta draz kurciti se i uzeti PSG, Barsu ili Real ... pravi ljubitelji i znalci FM seriala to nikada ne rade , glupo je izivljavati se , lepse je muciti se i uspeti

Offline King Pablo™

  • El Patrón
  • Staff
  • *
  • Postova: 29790
  • Total likes: 3104
  • I don't play FM to win, I play for blood.
    • Awards
Odg: Vaš prvi klub - (Your first club)
« Odgovori #9 : 27.10.2017, 12:43 »
Pošto je Beta dostupna, a vjerojatno ste istu i instalirali, ajd da čujemo koji ste prvi klub izabrali kada ste upalili po prvi put FM18?