Welcome, Guest.

Autor Tema: El Patrón... (Slave gladan, uspjeha žedan vol.3)  (Posjeta: 3694 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ricky™

Odg: El Patrón... (Slave gladan, uspjeha žedan vol.3)
« Odgovori #30 : 05.11.2016, 12:26 »
Nisu loši rezultati, blizu si vrha, u lovu na naslov, ali čekaju se kontinentalna natjecanja iako ne znam igraš li ih prve sezone?

Koliko prvih mjesta vodi u Ligu prvaka? I, podsjeti me, imaju li oni išta drugo osim Lige prvaka?

Offline King Pablo™

  • El Patrón
  • Staff
  • *
  • Postova: 29790
  • Total likes: 3104
  • I don't play FM to win, I play for blood.
    • Awards
Odg: El Patrón... (Slave gladan, uspjeha žedan vol.3)
« Odgovori #31 : 05.11.2016, 14:07 »
Nisu loši rezultati, blizu si vrha, u lovu na naslov, ali čekaju se kontinentalna natjecanja iako ne znam igraš li ih prve sezone?

Koliko prvih mjesta vodi u Ligu prvaka? I, podsjeti me, imaju li oni išta drugo osim Lige prvaka?

Ovu sezonu ne igram Ligu Prvaka pa prema tome, ostaje mi da se fokusiram na prvenstvo i kup.

Što se tiče mjesta koje vode u LP, evo izvatka iz pravila:

Top two teams qualify for Asian Champions League Group Stage

Team in 3rd position qualifies for Asian Champions League Playoff

Team in 4th position qualifies for Asian Champions League Second Preliminary Round

Offline donvitojoe

  • "BLUE is the way of life"
  • International Player
  • *
  • Postova: 2940
  • Total likes: 704
  • Hladno pivo i vrele zene.Nikako obrnuto!
    • Awards
Odg: El Patrón... (Slave gladan, uspjeha žedan vol.3)
« Odgovori #32 : 05.11.2016, 19:05 »
U vrhu si,trece mjesto za sad je odlican rezultat a protiv konkurenata iz vrha si igrao jako dobro.Nadam se nastavku rapsodije pa da vidimo kakva ce biti Liga Sampiona iduce sezone,sumnjam da ce se nesto desiti te da ces ti izgubiti takmicenje u istoj  :thumbsup:

Offline Sloba

Odg: El Patrón... (Slave gladan, uspjeha žedan vol.3)
« Odgovori #33 : 05.11.2016, 19:11 »
Dosta je ozbiljna njihova LP osim finansija koje i nisu nešto.

Veliki broj klubova iz država kao što su Australija, Južna Koreja, Katar, Emirati, Saudijska Arabija pa eto i iz Kine tvoji konkurenti mogu da budu izuzetno neugodni i nikada lako nije uzeti to takmičenje. Što se tiče Japana namerno ga nisam naveo jer jelte njhiovi klubovi nemaju prave igrače u svojim klubovima, ali umeju biti neugodni ponekada čak i takvi (ovi ti iz ličnog iskustva kažem).

Srećno ti u nastavku. Na polusezoni si i više nego dobar i najvažnije je da si još u opticaju za titulu u ligi. Pazi samo sledeće godine ako budeš igrao kvalifikacije, a ne direktno u grupama da ne kalkulišeš. Proveri ti ako nešto ove sezone nisu menjali, ali samo jedan meč se igra u kvalifikacijama za LP tj. ne funkcioniše po principu dvomeča. :)

Offline Josip-Rangers FC

  • George Best
  • Reserve Team
  • Postova: 911
  • Total likes: 53
  • 'The light i saw in the night was a Penny Arcade'
    • Awards
Odg: El Patrón... (Slave gladan, uspjeha žedan vol.3)
« Odgovori #34 : 05.11.2016, 22:04 »
Hmm.. Pošto ja nisam nikad igrao te azijske lige,mislim i zbog brojnih pravila pa tako i ograničenja,da ti ide dobro,tj solidno.

E sad,što se tiče reporta,fali onog tvog sleng jezika,opuštenog načina pisanja,nadam se da će ga biti već u idućem reportu!

Offline JustDax

Odg: El Patrón... (Slave gladan, uspjeha žedan vol.3)
« Odgovori #35 : 06.11.2016, 11:17 »
Uvek je bio uzitak citati tvoje karijere, svidja mi se izbor kluba i rezultati su sasvim u redu za sad. Ceka se sledeci izvestaj :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk