Welcome, Guest.

Autor Tema: "Hvala Vam za sve ove godine - odlazim, a volim te <3"  (Posjeta: 1375 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sloba

http://www.rts.rs/upload/storyBoxImageData/2010/09/29/6289652/stojkovic-partizan.jpg
"Hvala Vam za sve ove godine - odlazim, a volim te <3"

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Suza za suzom ide, sećam se kao da je juče bilo.. ušao sam na sportal i pročitao da je Stojković dogovorio saradnju sa Partizanom, da se radi o jednogodišnjoj pozajmici. Svi su znali da je pre branio za Crvenu zvezdu, za sve Grobare taj klub će uvek biti manji od Partizana pa makar mi igrali i treću ligu ! Da se vratim na sam početak.. posle te vesti 10-tak minuta sam blenuo u ekran, jedan od retkih Grobara sam bio koji je mnogo voleo Stojkovića i koji je uvek bio na njegovoj strani, on je oduvek bio moj omiljeni golman, a znao sam navijače zvezde koji su se kleli u njega, zbog toga mi je ovaj njegov potez još draži bio... IZJAVIO JE DA NIKADA NE BI PREŠAO U PARTIZAN, NI ZA 100 MILIONA I DA MRZI PARTIZAN, A ONDA I PRE TOGA JE POZNATO NJEGOVO OSVAJANJE TITULE SA zvezdom, DA BI NA PRVOM DERBIJU NOSIO MAJCU NA KOJOJ JE PISALO "OPROSTITE MI MOJU RUŽNU PROŠLOST". Svim Grobarima jako brzo je prirastao za srce, svojim intervencijama i pružanjem maksimuma za ovaj sveti dres! Po isteku pozajmice došao je kao slobodan igrač za stalno gde je ostao još godinu i po dana u klubu sve do kraja ove polusezone.. pojedinci iz "Zabranjenih" su dali sebi za pravo na nekim utakmicama i da ga vređaju, ali njega to nije omelo kao ni povici da je "ciganin" i sl. ZA MENE ĆE ON UVEK BITI STOJKE GROBAR i sada dok pišem ovo osećam neki vid groznice, suze same kreću, ali siguran sam da ćeš se jednog dana vratiti tamo gde ti je najbolje, jer šta bi mi bez tebe? Od dolaska pa do sada si bio najbolji, došao si kao najbolji i odlaziš kao najbolji! Ne očekujem da će mnogi da shvate tu vezanost za igrače, za pojedince koji trčkaraju za loptom, ali on je svakim gestom na terenu pokazao da zaslužuje tako nešto i svim svojim srcem bio posvećen crno-belima i zato će zauvek ostati u srcima svih Grobara zauvek !

Hvala ti za sve ove godine ! STOJKE VOLIM TE !
:love:

Offline Tasci

Stojke kralj među stativama  :king:
« Zadnja izmjena: 26.12.2013, 17:45 Tasci993 »

Offline Sloba

Bog na nebu, Stojke na zemlji ! :love: