Welcome, Guest.

Autor Tema: 10.08.2013  (Posjeta: 1463 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Football Maniac

10.08.2013
« : 11.08.2013, 17:53 »
  • Publish
  • http://www.nadlanu.com/upload/thumbs/images/articles/2013/05/20/tole%20karadzic_1369037098_670x0.jpg
    10.08.2013



    Pre svega da kažem nešto o sebi. Za Partizan navijam od kad znam za sebe, takođe sam jako realan po pitanju bilo kakvih tema na relaciji Partizan - Zvezda, to najbolje znaju moji prijatelji koji navijaju za Zvezdu.


    Meteorolozi su najavili nevreme na područiju naše zemlje i zaista se dogodilo, epicentar je bio stadion JNA. Naglasiću da sam utakmicu propustio ali sam detaljno sve pregledao danas kao i izjave aktera. Partizan je još jednom u nizu prikazao sramno izdanje, igrači kao i do sad bez želje i srca su igrali ovaj meč kao da je neka trening utakmica i zabole ih dal će izgubiti ili pobediti. Takođe pohvaliću mladog Mitrovića ovom prilikom, možete ga mrzeti ali dečko je ogroman talenat i to je i u ovom duelu pokazao.


    http://s.tf.rs/2013/08/10/FK-Partizan-FK-Novi-Pazar-9.jpg
    10.08.2013



    Da se osvrnem i na Novi Pazar koji je po svemu prikazanom zaslužio da odnese 3 boda iz Humske. Zbog problema sa finansijama i dugovanjem, N. Pazar nije mogao da registruje igrače pa se tako u dresu Pazara pojavilo 11 fudbalera bez rezervnih igrača, trener gostiju je utakmicu gledao sa tribina.

    Sad je na red došao i glavni arbitar ovog meča! Gospodin Nedeljković po meni je na nezamisliv način priznao gol Luke u 89. minutu meča bez konsultacije sa 4 arbitrom koji stoji na par metara od gola. Četvrti arbitar nije signalizirao ništa ali je glavni arbitar Nedeljković pokazao na centar.

    Utakmica koja je mogla da se završi bez ljage koju je bacio sam Nedeljković dobila je ogroman publicitet. Sudije greše, najbolji dokaz jeste ono suđenje protiv Čelsija pre par godina. Kad je sudija direktan faktor za rezultat to nije moguće ignorisati.


    http://s.tf.rs/2013/04/29/Vuk-rasovic-1.jpg
    10.08.2013



    Uz svo poštovanje zbog svega što si uradio za FK Partizan kao igrač a potom i kao trener u mlađim kategorijama i Teleoptiku, ne mogu a da ne postavim par pitanja. "Jednostavno neki igrači ne mogu u kontinuitetu da odgovore nekim zahtevima iz razloga fizičke pripreme" Moje pitanje glasi Rašoviću jel ti treniraš samo 11 igrača ili ceo tim? Kako je moguće da je samo 11 igrača iz prvog tima fizički spremno za utakmice, šta su ostali igrači Partizana radili na pripremama? "Ne bih se upuštao u dublju analizu utakmice" Zar ti kao trener šampiona Srbije ne bi da analiziraš sramotnu igru svojih izabranika? Pa ko to treba da radi?

    http://www.publicdomainpictures.net/pictures/40000/nahled/question-mark.jpg
    10.08.2013



    Rešenje:

    - Suspendovati arbitre
    - Glavnog arbitra pored suspenzije spustiti da sudi niže rangove takmičenja
    - Uputiti izvinjenje FK Novi Pazar



    http://www.novosti.rs/upload/images/2013//02/22n/sp-zvezda-konf.jpg
    10.08.2013



    "Saopštenje"


    "Da komšiji crkne krava" najpopularnija priča u Srbiji. Posle utakmice prvog kola između Partizana i Novog Pazara oglasili su se ekspresno iz Ljutice Bogdana 1. U "saopštenju" između ostalog stoje Tole,filijale i neregularno prvenstvo.


    Po meni ovo je očajnički potez uprave FK Crvena Zvezda da se njenim odanim navijačima Delijama usmeri pažnja na Partizan i suđenje i da se skrene pažnja sa problema FK Crvena Zvezda kojih je previše. Poslednji problem je rana eliminacija iz kvalifikacija za LE.


    Moraću da se pozabavim i velikim klubom i rivalom sa druge strane Topčiderskog brda. Klub je odlaskom Lukića dobio mnogo, klub je napokon počeo da se sa novim ljudima bavi problemima u klubu a ne Partizanom, nameštanjima i raznim zaverama da bi se skrenula pažnja sa neuspeha kako na evropskoj tako i na domaćoj sceni.

    Kratko je trajao zalet rešavanja problema i oporavka Crvene Zvezde, opet su započeli čelni ljudi da pišu saopštenja za javnost koja nemaju veze sa FK Crvena Zvezda. Moje mišljenje je da posle eliminacije iz kvalifikacija LE i slučaja "Kokeza" ovo opet paravan za istinske Delije da im se zatvore oči i da dotični ljudi mogu da opravdavaju svoje neuspehe. Zašto ljudi iz vrha kluba nisu razmišljali o gostovanju u Ivanjici i o tome da ove sezone mora da se uzme trofej bez obzira na sve? Nego su se okrenuli utakmici Partizan - Novi Pazar.


    Drage moje komšije nema potrebe za strah, ako danas pobedite Javor i nastavite sa pobedama i u derbiju nadigrate Partizan bićete šampioni "Tole Super Lige" bez problema. Ipak ostajem pri svom stavu da se ovim sapštenjima prebacuje krivica za svoj neuspeh na tuđu adresu.



    Opšti utisak


    Partizan nije zaslužio pobedu nad hrabrim Novim Pazarom. Novi Pazar i ako je oštećen opet treba da se seti istog tog Toleta Lopova kad im je uručivao SRAMOTNE kazne za ispade njihovih navijača. Crvena Zvezda mora da se okrene svojim problemima i da prestane da gleda u tuđe dvorište i da traži stalnog krivca za njihove rezultate. Takođe Tomislav Karadžić i ostali iz FSS treba momentalno da napuste svoje fotelje i da svoja mesta ustupe ljudima koji su sposobni da naprave promene i da se prekine sa ovom igrom u mraku. Zaoštriti kriterijume za JSL, ako klub nije izmirio sve obaveze, suspenzija i selidba u niži rang bez obzira na reputaciju i veličinu, svima pravila ista! Promene će doći a do tada ćemo gledati ovaj cirkus i slušati Lopove sa raznih strana, od čurića, Ružića pa sve do Kokeze i Čovića... U nekim narednim tekstovima ćemo u veću analizu pomenutih ljudi iz tabora Partizana, Zvezde i FSS.


    Dobra vest se čuje daleko, loša još dalje.

    Offline Cholo

    Odg: 10.08.2013
    « Odgovori #1 : 11.08.2013, 18:18 »
  • Publish
  • Odličan tekst  prsup:

    Offline Markus™

    Odg: 10.08.2013
    « Odgovori #2 : 11.08.2013, 19:56 »
  • Publish
  • Delija sam od kada znam za sebe, ali iskreno, ove sezone bih volio da titulu digne Voša. Partizan i Zvezda ničim nisu zaslužili da se smatraju najboljim, kada postoji jedna Vojvodina koja iz godine u godinu raste. Liga ima 30 kola, a ne samo dva derbija u kojima i jedni i drugi daju maksimalno 10% snage, a ostalih 28 kola ih zaboli neka stvar. Puna mi je ta ista stvar njihove politike, za loš rezultat je kriv svako osim njih. Bacaju prašinu u oči, kao da mi nismo gledali kako nas brukaju i jedni i drugi. Bez obzira što smo podijeljeni na Delije i Grobare, treba da nas loš rezultat bilo koga od njih zabrine, a ne da nas sokoli. Upravo to je problem bio protiv Chernomoretsa, da je odigran meč prije Partizanovog, možda bi i prošli. Ovako, koga briga, ispao Partizan, možemo i mi. Ove sezone Voša do titule, u grupu LE ne sumnjam!

    Bravo za tekst, ovim pitanjima se treba pozabaviti!  prsup:

    Offline Football Maniac

    Odg: 10.08.2013
    « Odgovori #3 : 11.08.2013, 20:04 »
  • Publish
  • Delija sam od kada znam za sebe, ali iskreno, ove sezone bih volio da titulu digne Voša. Partizan i Zvezda ničim nisu zaslužili da se smatraju najboljim, kada postoji jedna Vojvodina koja iz godine u godinu raste. Liga ima 30 kola, a ne samo dva derbija u kojima i jedni i drugi daju maksimalno 10% snage, a ostalih 28 kola ih zaboli neka stvar. Puna mi je ta ista stvar njihove politike, za loš rezultat je kriv svako osim njih. Bacaju prašinu u oči, kao da mi nismo gledali kako nas brukaju i jedni i drugi. Bez obzira što smo podijeljeni na Delije i Grobare, treba da nas loš rezultat bilo koga od njih zabrine, a ne da nas sokoli. Upravo to je problem bio protiv Chernomoretsa, da je odigran meč prije Partizanovog, možda bi i prošli. Ovako, koga briga, ispao Partizan, možemo i mi. Ove sezone Voša do titule, u grupu LE ne sumnjam!

    Bravo za tekst, ovim pitanjima se treba pozabaviti!  prsup:


    Vojvodina je ove sezone najjjorganizovaniji tim,najbolji potez je dolazak Mateje Kezmana coveka koji govori 5 jezika,igrao za velike timove i zna kako se radi. Odlazak Bate je ogroman gubitak ali dosle su pozitivne stvari,Vosa igra brutalno dobro. Mnogo pitanja ima,kao sto sam napomenuo da i jedni i drugi navijacima prodaju maglu i srece se paznja sa losih rezultata i to je veliki problem. Koliko sam video pevalo se Tole lopove protiv Javora,umesto da se pljuju ljudi koji urusavaju Crvenu Zvezdu,pre svega mislim na Kokezu koji je kao sto je svima poznato javno optuzen da je uzeo novac da bi doveo ovog slovenca u Zvezdu i mislim da je to veci problem od utakmice Partizan Novi Pazar ali to je moje misljenje,vecina Delija se nece sloziti sa mnom ali to je realnost koliko god negirali. I hvala :)

    Offline Keot

    Odg: 10.08.2013
    « Odgovori #4 : 11.08.2013, 20:44 »
  • Publish
  • Odlican tekst, slazem se u svemu i mislim da je vreme da se promeni srpski fudbal u korenu jer je ovo stvarno smesno, imamo toliko potencijala a nista... I ja bih takodje voleo da vidim Vosu kako dize pehar JSL, i igra ligu sampiona mnogo bolje od Partizana, znate da sam partizanovac ali stvarno ovo nema vise smisla, preterali su. Sto pre promeniti srpski fudbal !!!

    Offline Sloba

    Odg: 10.08.2013
    « Odgovori #5 : 11.08.2013, 22:46 »
  • Publish
  • Bravo brate odličan tekst. Slažem se sa svim i mene je bilo sramota sinoć i imam dosta drugova i drugarica iz NP tako da protiv tog kluba nemam ništa. Realan tekst. Druga stavka. Danas je igrana utakmica u Ivanjici, zvezda poput Partizana isto je odigrala loše, voleo bih nešto o tome da napišeš i naravno kada nađeš vremena i o Vojvodini. :D

    Kad su tekstovi u pitanju ti si jedan od najboljih koje znam tj blogovi. Pišeš strašno dobro i radujem se što ćeš ovde objavljivati blogove. :)

    Offline Football Maniac

    Odg: 10.08.2013
    « Odgovori #6 : 11.08.2013, 22:56 »
  • Publish
  • Hvala svima. Slobo brate hvala na svemu, necu da pisem tekst o utakmici u Ivanjici. Ovo sto sam napisao danas je nastalo pre tog meca i lepo sam rekao da su trebali da se bave svi kompletno tom mecu i njihovim obavezama a ne FK Partizan i FK Novi Pazar jer Zvezda u tom duelu nije nigde ostecena i nema svrhe da se oni mesaju u taj skandal. O Vosi mozda nastane nesto ali se necu vezati na jedan mec  cao:

    To za blog i pisanje cemo videti,koliko se gospoda otvore da plate :D