Welcome, Guest.

Autor Tema: Kingova britva - Zdravko, dosta je bilo čak i previše!  (Posjeta: 2944 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eagles

Kad je on preuzeo Dinamo oni su se borili za opstanak. Rijesio se svih dugova,...
Otkako ih je on preuzeo Dinamo je najbolji klub u ligi. Redovno se igra u europi.
Zamjeraju mu sto prodaje igrace, ali to je neizbjezno. Dosta klubova prodaje najbolje igrace (Arsenal, Benfica, Porto, Udinese,....). Kako objasniti nekom igracu koji ima platu od 5000 eura da ne moze otici klub gdje ce imati platu od 50000 eura. Trebaju navijaci biti sretni sto zna zaraditi na igracima, a ne kao uprave Hajduka koje prodaju igrace za sitne pare. Ima svojih ispada, ali covjek ne moze biti savrsen. On je zasluzan sto je Dinamo ovako uspjesan. Da ode, ja mislim da bi Dinamo bio u situaciji u kakvoj je Hajduk. (uprave se mijenjaju svako 2-3 mjeseca ostavljajuci Hajduk u sve vecem i vecem dugu).
Ja se nadam da nece otici iz kluba, da ce ostati dugo u Dinamu. Ako kojim slucajem ode volio bi da preuzme neki manji klub, npr. Lucko i da od njih napravi najbolji klub u HR.

Offline kum joja

dobija san rak od ovog zadnjeg komentara