Welcome, Guest.

Autor Tema: Istina o nama - part. 1  (Posjeta: 2782 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline football-freak™

Odg: Ovako nekako... - part.1
« Odgovori #10 : 13.10.2013, 21:49 »
king bio je poečtak i prije tebe  :smeh: sve je počelo kad smo ja zak i grsv igrali onlinu ligu našu i bezze neko predlozio mislim da je bio zak xD

a što se tiče ovog prvog kojeg ne imenuješ , momak se meni javio ima jako puno privatni problema koje je zamolio da ne iznosim te se iz istog razloga nikad nije vratio što ne znači da neće :D

Uglavnom ja sam se uvijek nadao da će ovaj projekat uspijeti kao što se i sad nadam da će sve više i više napredovati :D

Hvala vam svima što ste ostvarili sve ovo !

Offline King Pablo™

  • El Patrón
  • Staff
  • *
  • Postova: 29790
  • Total likes: 3104
  • I don't play FM to win, I play for blood.
    • Awards
Odg: Ovako nekako... - part.1
« Odgovori #11 : 13.10.2013, 21:58 »
odličan tekst iako si to previše ulijepšao ali u nastavku očekujem da se kaže cijela istina i da se prikaže da zaista jesmo jedna velika obitelj jer smo pregazili velike probleme ali eto da ne otkrivam previše sve ćeš ti reći :)


Pa nisam ništa posebno uljepšavao, samo sam iznio svojim riječima početke osnivanja foruma, barem od onog dana kad si me pozvao... :thumbsup:


king bio je poečtak i prije tebe  :smeh: sve je počelo kad smo ja zak i grsv igrali onlinu ligu našu i bezze neko predlozio mislim da je bio zak xD

a što se tiče ovog prvog kojeg ne imenuješ , momak se meni javio ima jako puno privatni problema koje je zamolio da ne iznosim te se iz istog razloga nikad nije vratio što ne znači da neće :D

Uglavnom ja sam se uvijek nadao da će ovaj projekat uspijeti kao što se i sad nadam da će sve više i više napredovati :D

Hvala vam svima što ste ostvarili sve ovo !

Znam da je bio početak i prije mene, ali pišem od onog dana kad sam došao na dogovore.

Namjerno sam ovoj dvojici izostavio imena, nisu bitna imena i ovim tekstom ne želim one kojih nema možda dovesti u neugodan položaj

Offline Markus™

Odg: Ovako nekako... - part.1
« Odgovori #12 : 13.10.2013, 22:04 »
Odlično je sagledati sve ovo iz tvoje perspektive, Pablo! Nisam znao za neke stvari o samom početku, dosta prije mog uključenja.

Ali kad se sjetim onih rasprava na chatu, smijem se sada! Kako sam samo iščekivao otvaranje, joooj! :D

Offline crozzer

  • Samo Saraj'vo!
  • Reserve Team
  • *
  • Postova: 586
  • Total likes: 74
  • Uz tebe su tvoje horde, ti si opet šampion!
    • Awards
Odg: Istina o nama - part. 1
« Odgovori #13 : 17.10.2013, 18:40 »
Živci su otišli na ovo,vrijedilo je iako nemam sada značajniju ulogu na forumu,vrijedilo je ,mnogo puta sam se znao iznervirati ,nije bilo lako ovo sve kreirati,od free foruma smo došli do ovoga.Momci su me bodrili do kraja i govorili mi da se smirim jer nije bilo jednostavno to sve raditi,ikonice smo mjenjali 1000 puta,ali meni je najzanimljivije bilo u vezi backgrounda hahah ,to su bile kome ,background smo pravili mjesecima.


Offline BlueMoon

Odg: Istina o nama - part. 1
« Odgovori #14 : 17.10.2013, 19:25 »
Nakon svih muka, forum je postao "mala obitelj" koja postaje sve veća!