Welcome, Guest.

Autor Tema: Srpski fudbal - Vesti/Diskusija  (Posjeta: 5874 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline torrent05

Odg: Srpski fudbal - Vesti/Diskusija
« Odgovori #30 : 31.10.2017, 08:48 »
Koja glupost loool.

Poslano z mojega EVA-L09 z uporabo Tapatalk


Offline Sloba

Odg: Srpski fudbal - Vesti/Diskusija
« Odgovori #31 : 31.10.2017, 09:44 »
Zadovoljan sam. Od početka sam bio njegov kritičar jer ne igraju najbolji, a poznat je po tome da voli da uzima procente... Imali smo više sreće nego pameti (čitaj Stojkovića na golu, Tadića napred, džokera Prijovića). Jokan ih odbio iz razumljivih razloga. Stanojević nikako ne bi bio dobro rešenje dok ovaj što je vodio APOEL do 1/4 LŠ ili Weiss koji takođe može biti solidno rešenje. Ja se najviše ipak nadam Piksiju. Imam osećaj da bi bio odlično rešenje. ;)

Gube se 2 boda - ne 1. :)

Pomazu i Zvezdi cele sezone... sto je tragicno (da bilo kome pomazu).

Mislio sam 1 bod ukupno se gubi.
Fudbal nam je na dnu. Jos ja posle duze vremena gledao celu utakmicu. Bolje da sam setao po vetru - kvalitetnije bih potrosio vreme.

Od kada sam fokusiran na politiku i bavim se time mnogo mi je bolje. Pratim Partizan (ne stignem uvek, zadnja tri kola nisam mogao da gledam jer imam druge obaveze pa se i naviknem da ne stignem uvek) ili SL (ponekad) (+ oba kluba u UEL) ali dosta objektivnija imam sagledavanja.

Drugi meč je ovo bio u sezoni da se pomogne Partizanu na bilo koji način (ovaj gol je bar regularan za razliku od prošlog meča gde je pomognuto - onaj bio iz ofsajda protiv Napredka).
Zvezdi pomogli protiv Rada, jedan meč su dobili iz dva ofsajda ili tako nešto i ovaj sada penal protiv Spartaka (mada nisam gledao ali mi @JustDax reče da je linijski kasnije onda štetio obe ekipe).

Na žalost desilo se da ispratim Mačvu takođe u ligi, a jako sam ljut koliko smo imali negativnih odluka protiv nas. Onda sam pogledao i još neke utakmice i nisam baš oduševljen... ili su nestručne sudije ili to rade sa namerom (a mislim da je i jedno i drugo pomešano). Sramota je da sudije tolko greše u ovih par kola...

Dok se ne promeni to da su sudije pristrasne, boljitka našem fudbalu nema. Što je najgore mnogi krive Kokezu ali on ne delegira sudije. Ja mu svašta zameram ali oko organizacije nižih liga, reprezentacije... što je u njegovoj moći (i eventualno kada bi bilo nešto u Kupu).
« Zadnja izmjena: 31.10.2017, 09:54 Sloba »

Offline mdacha

  • 06.12.2009.
  • Staff
  • *
  • Postova: 18716
  • Total likes: 872
  • ... continue to fight for victory !!!
    • Awards
Odg: Srpski fudbal - Vesti/Diskusija
« Odgovori #32 : 31.10.2017, 15:23 »
PREPORUČILI GA REZULTATI: Zna se ko je glavni kandidat za Muslinovog naslednika

Ni Dragan Stojković Piksi, ni Ivan Jovanović, a ni Karlo Anćeloti ni Vladimir Vajs neće biti naslednici Slavoljuba Muslina. Reprezentaciju Srbije na Mondijalu u Rusiji predvodiće Veljko Paunović, svetski šampion sa U20 reprezentacijom 2015. godine.

https://www.srbijadanas.com/sites/default/files/styles/full_article_image/public/a/t/2017/05/20/profimedia-0327924883.jpg
Srpski fudbal - Vesti/Diskusija


Prema saznanjima Srbije Danas iz FSS, Paunović je trenutno naizglednije rešenja za novog selektora. Veljko ima ugovor sa Čikagom do 2017. godine, uz opciju produženja saradnje. Takođe, poznaje sistem rada u Nacionalnoj kući fudbala, a najbolje bi mogao da sprovede smenu generacija i ukaže šansu mladim igračima koji bi u godinama koje dolaze trebalo da budu nosioci igre. 

Veljko Paunović je imao više nego zapaženu karijeru koja je potrajala više od 15 godina. Počeo je u Partizanu, najeveći deo karijere proveo u Španiji (Atletiko Madrid, Majorka, Hetafe, Marbelja, Ovijedo, Almerija) igrao još u Nemačkoj (Hanover), Rusiji (Rubin Kazanj) i SAD (Filadelfija)

Trenersku karijeru počeo je u mlađim reprezentativnim selekcijama FSS 2012, da bi se samo tri godine kasnije na Novom Zelendu popeo na krov sveta. Iako je imao brojne ponude 2015. je odlučio da ode u SAD i preuzme ekipu Čikago Fajera sa kojom je ove sezone stigao do plej-ofa.

Offline Krlenjuska

Odg: Srpski fudbal - Vesti/Diskusija
« Odgovori #33 : 01.11.2017, 00:14 »
Dok god nama menadzeri (u dogovoru sa mafijom iz saveza) kroje reprezentaciju radi prodaje sopstvenih igraca - nema nama boljitka.
I kome da se zalis? Uefa je jos veci cirkus od ovoga...

Fudbal je u totalnom haosu i sve je gore i gore. LS je izgubila svaki smisao. LE da ne spominjem.

Tuga ali tako je.

Offline mdacha

  • 06.12.2009.
  • Staff
  • *
  • Postova: 18716
  • Total likes: 872
  • ... continue to fight for victory !!!
    • Awards
Odg: Srpski fudbal - Vesti/Diskusija
« Odgovori #34 : 08.11.2017, 08:37 »
Super liga Srbije 2017/18  /  16. Kolo

Rezultati  Tabela

Offline la-lu

Odg: Srpski fudbal - Vesti/Diskusija
« Odgovori #35 : 14.12.2017, 09:47 »
Dost dobra događanja jučer na južnoj tribini stadiona JNA.  :kavica:

Offline Sloba

Odg: Srpski fudbal - Vesti/Diskusija
« Odgovori #36 : 14.12.2017, 10:15 »
Jako čudna događanja...

Prema informacijama koje sam dobio od jednog dečka što je redovan tamo i dalje nije baš najjasnije da li su u pitanju naši ili njihovi. Zastave dve grupe nisu bile na jugu ali ljudi koji su upali mu nisu poznati. Ni jedan.

1. Naši navijači.
2. Zvezdini navijači (ovo su i komentatori Arene preneli).

To su dve verzije priče. U svakom slučaju idiotski je, a ja mrzim huligane ali dobro je da su ovi dobili batina od drugih huligana. Kaže mi prijatelj da su oko 20 minuta upali na tribinu sa bakljama i krenuli da napadaju nasumice ljude i onda su Grobari pozatvarali strane tribine i svakog od njih pojedinačno je gazilo po 20 ljudi na 1. Jako ružan događaj svakako i što pre nam trebaju dva zakona: zakon o privatizaciji i zakon o ponašanju na sportskim priredbama. Što je mnogo, mnogo je...

Offline la-lu

Odg: Srpski fudbal - Vesti/Diskusija
« Odgovori #37 : 14.12.2017, 11:02 »
Ma sve se zna Sloba, samo se pogledaju slike i to je to.
Nažalost čini mi se da u vas ima svega na tribini, a najmanje navijanja i ljubavi prema klubu...  :thumbsdown:

Offline Sloba

Odg: Srpski fudbal - Vesti/Diskusija
« Odgovori #38 : 14.12.2017, 14:18 »
Pa iskreno ako je jedan kajiš merilo onda ok. I ja mogu na svoj kajiš da stavim Delije Sever...

Tribina nije bitna. Samo se deca lože na to. Ja bi ih recimo sve rado pozatvarao. I Grobare i Delije i Forsovce i tako dalje... sa fašističkim ispadima i glupostima koje svi oni rade za bolje od zatvora i nisu.

Meni je odavno sport na nekom drugom ili trećem mestu zbog takvih stvari...

Offline la-lu

Odg: Srpski fudbal - Vesti/Diskusija
« Odgovori #39 : 14.12.2017, 14:49 »
E moj Sloba, kad Slobodna Dalmacija zna više od vas, onda ste u golemom k****  :D