Welcome, Guest.

Autor Tema: Hrvatski nogomet - Vesti/Diskusija  (Posjeta: 2045 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mdacha

  • 06.12.2009.
  • Staff
  • *
  • Postova: 18716
  • Total likes: 872
  • ... continue to fight for victory !!!
    • Awards
Hrvatski nogomet - Vesti/Diskusija
« : 31.05.2017, 11:21 »

Offline mdacha

  • 06.12.2009.
  • Staff
  • *
  • Postova: 18716
  • Total likes: 872
  • ... continue to fight for victory !!!
    • Awards
Odg: Hrvatski nogomet - Vesti/Diskusija
« Odgovori #1 : 31.05.2017, 15:53 »
Jeličić izabrao najboljih 11 HNL-a: Franko mu nije najbolji igrač, a oduševio ga je jedan hajdukovac



U POSLJEDNJOJ ovosezonskoj HRT-ovoj emisiji "Stadion" bivši hrvatski nogometaš Joško Jeličić, koji je danas nogometni analitičar, složio je svoju idealnu momčad prvenstva.
 
Očekivano, u momčadi se našlo najviše igrača Rijeke, kluba koji je prekinuo dominaciju Dinama.
 
Za vratara je izabrao Prskala iz Rijeke, a u obrani Jeličićeve momčadi su njegovi suigrači s Rujevice Ristovski i Elez, Osijekov Barišić. Drugog stopera nije mogao izabrati pa je odlučio staviti Mitrovića iz Rijeke ili Sigalija iz Dinama.
 
"Prskalo je napravio nevjerojatan iskorak, veliki je navijač Rijeke i jako mi je drago zbog njega. Ristovski je najbolji desni bočni u ligi, a Barišić lijevi. Elez je moderan stoper, ali previše nonšalantan i vjerujem da će mu to Kek izbiti iz glave, dok drugog stopera nisam mogao izabrati jer su Mitrović i Sigali odigrali po jednu polusezonu.
 
I u veznom redu dominiraju igrači Rijeke, ali za Jeličića Franko Andrijašević nije najbolji nogometaš u ligi.
 
"Bradarić i Mišić su najbolji par veznih igrača u ligi. Franko je MVP lige, njen najkorisniji igrač, ali Soudani je i dalje najbolji nogometaš u HNL-u."
 
Napad je rezerviran za najboljeg strijelca prvenstva.
 
"On me je oduševio, iznenadio. Marko Futacs je ogromno iznenađenje. Lako je sada pričati o njemu i hvaliti ga, ali trebalo je stati uz njega kad se ozlijedio na početku. Hajduk je to napravio i ovako mu se vratilo."
 
Jeličićevih 11:
 
Prskalo (Rijeka)
Ristovski (Rijeka) - Mitrović (Rijeka)/Sigali (Dinamo) - Elez (Rijeka), Barišić (Osijek)
Bradarić (Rijeka) - Mišić (Rijeka)
Vešović (Rijeka) - Andrijašević (Rijeka) - Soudani (Dinamo)
Futacs (Hajduk)

Offline la-lu

Odg: Hrvatski nogomet - Vesti/Diskusija
« Odgovori #2 : 31.05.2017, 19:08 »
Odlično pojačanje, Zujo se vraća kući!!! Mr. Branco kreće jako.  :kavica:

http://sportnet.rtl.hr/photos/orig/429/46/0000000000429467.jpg
Hrvatski nogomet - Vesti/Diskusija

Offline la-lu

Odg: Hrvatski nogomet - Vesti/Diskusija
« Odgovori #3 : 07.06.2017, 22:50 »
« Zadnja izmjena: 07.06.2017, 22:58 la-lu »

Offline mdacha

  • 06.12.2009.
  • Staff
  • *
  • Postova: 18716
  • Total likes: 872
  • ... continue to fight for victory !!!
    • Awards
Odg: Hrvatski nogomet - Vesti/Diskusija
« Odgovori #4 : 13.06.2017, 22:39 »
Ivan Pešić ponovno Hajdukov!

Nakon Josipa Radoševića, Hajduk je na Poljud vratio još jednog svojeg igrača. Ivan Pešić ponovno je igrač Hajduka, potpisao je ugovor s Bijelima te će od prvog dana priprema u petak biti na raspolaganju treneru Joanu Carrillu.
- Napokon sam se vratio kući, bila mi je to velika želja, hvala Hajduku! - bile su prve Ivanove riječi nakon potpisa ugovora.

http://hajduk.hr/sadrzaj/fotogalerija/2017-06-13-17-30-563610603/RMT_1729A-631829561.JPG
Hrvatski nogomet - Vesti/Diskusija


Pešić je bio Hajdukov junior, upisao je i jedan službeni nastup za prvu momčad, prije gotovo sedam godina u kup-dvoboju protiv Jadrana iz Gunje. Ukupno je, računajući i prijateljske, za Hajduk nastupio deset puta, postigao dva gola.
- Hajduk me odgojio, bio sam šest godina na Poljudu, presretan sam zbog činjenice da sam ponovno dobio prigodu odijenuti bijeli dres. Ovo je veliki korak naprijed za mene, smatram, i veliko priznanje a ja ću se na svakom treningu i na utakmicama truditi vratiti ukazano povjerenje. Već sam rekao, ulaskom u Poljud osjećam se kao u svojem domu, radujem se prvom danu priprema i vjerujem kako ćemo svi zajedno imati puno uspjeha u idućem razdoblju. Momčad jako dobro poznajem, mislim da mi neće trebati puno vremena za prilagodbu. Hajduk ima vrlo dobru momčad, odlične igrače, a ta pozitivna konkurencija sve nas gura prema naprijed.

Pešić je na Poljud stigao iz Parka mladeži. Između Hajduka i Splita bio je član Šibenika i Zadra.
- Ivan je dobra prilika za Hajduk. Bio je slobodan, ima dobru sezonu iza sebe. Odigrao je 35 utakmica i zabio 6 golova i zanimljiv je na nogometnom tržištu. Radi se o igraču koji je potekao iz Hajdukove omladinske škole i samo je bilo potrebno usaglasiti uvjete - kazao je sportski direktor Bijelih Mario Branco.

Dobrodošao natrag, Ivane!

Offline la-lu

Odg: Hrvatski nogomet - Vesti/Diskusija
« Odgovori #5 : 29.06.2017, 12:15 »
Dresovi najjači ikad, još kad dođe crni imat ćemo najjače dresove u Europi.  :kavica:

http://hajduk.hr/sadrzaj/macron-2017-18/predstavljanje/velike/030.png
Hrvatski nogomet - Vesti/Diskusija

http://hajduk.hr/sadrzaj/macron-2017-18/predstavljanje/velike/024.png
Hrvatski nogomet - Vesti/Diskusija

Offline mdacha

  • 06.12.2009.
  • Staff
  • *
  • Postova: 18716
  • Total likes: 872
  • ... continue to fight for victory !!!
    • Awards
Odg: Hrvatski nogomet - Vesti/Diskusija
« Odgovori #6 : 13.07.2017, 13:08 »
PETEV VIŠE NIJE TRENER DINAMA

GNK Dinamo i gospodin Ivajlo Petev sporazumno su dogovorili raskid suradnje. Od četvrtka, 13. srpnja gospodin Petev više nije glavni trener Dinama.

Ovim putem mu se zahvaljujemo na suradnji, a o svim ostalim informacijama bit ćete na vrijeme obavješteni.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока


Offline King Pablo™

  • El Patrón
  • Staff
  • *
  • Postova: 29790
  • Total likes: 3104
  • I don't play FM to win, I play for blood.
    • Awards
Odg: Hrvatski nogomet - Vesti/Diskusija
« Odgovori #7 : 13.07.2017, 13:35 »
A i nije ništa posebno napravio....

Offline ZakNik™

  • HALA MADRID
  • Staff
  • *
  • Postova: 9658
  • Total likes: 1117
  • Obitelj,vjera,ljubav i nogomet me čine potpunim
    • Awards
Odg: Hrvatski nogomet - Vesti/Diskusija
« Odgovori #8 : 13.07.2017, 17:53 »
Dinamo kupio Tongu Dombiu tako se zove...igrat će u lokomotivi hahah

Offline Sloba

Odg: Hrvatski nogomet - Vesti/Diskusija
« Odgovori #9 : 14.07.2017, 12:51 »
Dinamo kupio Tongu Dombiu tako se zove...igrat će u lokomotivi hahah

Jesu njega platili 1M? Nisam imao vremena da čitam vesti ali proletelo mi nešto valjda da su doveli nekoga za toliko obeštećenje?