Welcome, Guest.

Autor Tema: Ne pijem, ne drogiram se, dosadan sam  (Posjeta: 2157 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline crosale

Odg: Ne pijem, ne drogiram se, dosadan sam
« Odgovori #10 : 18.05.2015, 15:39 »
http://i.imgur.com/6LcnZou.gif
Ne pijem, ne drogiram se, dosadan sam

Jurčić: Želimo Europu već ove sezone!

Koprivnica, 16.lipanj 2014.

http://www.jutarnji.hr/multimedia/archive/00270/jurcic_dinamo_hajd_270925S1.jpg
Ne pijem, ne drogiram se, dosadan sam

Danas nešto poslije 11 sati, pred novinare je izašao Kruno Jurčić u pratnji sportskog direktora Romana Sovića koji je imao par uvodnih riječi te odgovorio na glavno pitanje zašto je otpušten Ante Čačić.

„Nije istina ono što se pričalo po medijima kako nismo vjerovali više Anti Čačiću, već je prava istina da je raskid ugovora bio već na kraju prošle sezone definiran, ali ne i službeno objavljen. Jedini problem koji se javio je odšteta koju bi Slaven trebao isplatiti, no to sada ovdje nije tema. Sa Krunom smo već duže vrijeme u kontaktu te smo cijelu prošlu polusezonu raspravljali o nekim detaljima kako bi Slaven trebao u budućnosti izgledati i poslovati. Naime, financije su sve slabije, sa sponzorima nam istječu ugovori i potrebno je na vrijeme reagirati kako ne bi strahovali da će klub završiti kao npr. Varteks. Time smo odlučili napraviti promjene u samom vođenju kluba, pa smo tako dali slobodu i povjerenje Kruni Jurčiću da nam pomogne u tom cilju.“

Nakon Sovića, na red je došao novi menadžer Slavena Krunoslav Jurčić:

„Evo drago mi je što se svi nalazimo ovdje, sretan sam i ponosan što sam postao trener Slavena, ipak je to klub u kojem sam završio igračku karijeru, a zatim u mandatu gdje sam bio trener ostvario, mislim, veliki uspjeh i to mi je bila velika odskočna daska što se trenerskog dijela tiče. Od tada je prošlo 6-7 godina i sakupio sam dovoljno iskustva kako bi sada vratio Slavenu bar dio onoga što je on dao meni. Vidim tu neka poznatija novinarska lica s kojima sam uvijek „volio“ popričati u periodu kada sam bio trener Dinama. Veselim se zato suradnji sa vama, navijačima i upravom Slavena.“

Nakon uvodnih riječi krenula su pitanja novinara o novom ustroju kluba, vizijom i planovima kako bi Slaven trebao izgledati u njegovom mandatu.

„Da, došlo je do nekih promjena, pa i ta da sam trener sa većim ovlastima što se tiče upravljanja prvom momčadi, rezervama te omladinskoj školi, ali to znači da je na meni i veća odgovornost. Nadam se da će sve ići po planovima i da ćemo zajedno Slaven dovesti na pravi put. Što se tiče načina igre i igračkog kadra doći će do promjena, prvenstveno taktički na čemu uvijek želim savršenstvo.“

To je povuklo nova pitanja od strane novinara, kao što je da li se to vraća moderan i kontrolirani nogomet na naše travnjake.

„Znao sam da ćete me to pitati i jasno mi je da sam postao predmet ismijavanja što se tiče mojeg gledanja na suvremeni nogomet, ali ovu borbu neću izgubiti, već sam se vratio da vama medijima dokažem kako Kruno nikad ne odustaje. Da, kontrolirani nogomet vraćam s nekim preinakama, jer imam nove ideje koje želim prenijeti igračima te da to prikažu na travnjaku. Što se tiče formacije, vidjet ću nakon nekoliko treninga kako koji igrač može igrati pojedinu poziciju kako ne bi previše širili kadar igrača. Zasada vam mogu otkriti da ćemo probati uigravati formaciju 4-4-2 sa rombom u sredini, iako mi se rađa jedna ideja sa 4-3-3 koja bi mogla dobro funkcionirati.“

Na pitanje hoće li doći do novih lica u prostorijama kluba, bilo igračkih, bilo trenerskih, Kruno je odgovorio pozitivno:

„Da, promjene su potrebne i to prvenstveno što se tiče stručnog stožera. U kontaktu sam sa nekoliko, po meni, odličnih i iskusnih trenera koji bi igrače trebali pripremiti na sve uvjete. Što se tiče igračkog kadra, pošto nemamo neki veliki broj igrača, odlazaka vjerojatno neće biti previše, već nam je pogled kako ojačati konkurenciju. Prioritet su nam barem dva-tri obrambena gdje smo dosta tanki ako dođe do ozlijeda, ali sve je moguće.“

Na kraju, stiglo je pitanje gdje vidi Slaven pod njegovim vodstvom, na što je on sa osmjehom odgovorio:

„U Europi naravno, već iduće sezone...“

http://www.jutarnji.hr/multimedia/archive/00270/kruno_jurcic_dinam_270929S1.jpg
Ne pijem, ne drogiram se, dosadan sam

Što drugo očekivati nego ovakav odgovor od našeg Krune...

Offline mdacha

  • 06.12.2009.
  • Staff
  • *
  • Postova: 18716
  • Total likes: 872
  • ... continue to fight for victory !!!
    • Awards
Odg: Ne pijem, ne drogiram se, dosadan sam
« Odgovori #11 : 18.05.2015, 15:42 »
Iskren da budem ne poznajem ovaj klub bas toliko (jedino kroz kladionicu) i zato mi je ovo jos vise zanimljivije da pratim i upoznam klub

Offline la-lu

Odg: Ne pijem, ne drogiram se, dosadan sam
« Odgovori #12 : 18.05.2015, 19:39 »
Kontrolirani nogomet i romb, pa šta još više možeš poželit?  :kleci: Težak izazov će bit Europa pored prvih 5 klubova, ali Kruno sve može. Klasična HNL priča.  :D

Offline Cholo

Odg: Ne pijem, ne drogiram se, dosadan sam
« Odgovori #13 : 18.05.2015, 21:12 »
Lajk.


Dobro pišeš.  :thumbsup:


Da vidimo može li se Kruno umješati u borbu za vrh.

Offline King Pablo™

  • El Patrón
  • Staff
  • *
  • Postova: 29790
  • Total likes: 3104
  • I don't play FM to win, I play for blood.
    • Awards
Odg: Ne pijem, ne drogiram se, dosadan sam
« Odgovori #14 : 18.05.2015, 21:19 »
Kruno "legenda" koja će odvesti Slaven B. u nove visine.  :thumbsup:

Baš me zanimaju njegovi prvi potezi kako u igračkom tako i u trenerskom smislu.

Offline crosale

Odg: Ne pijem, ne drogiram se, dosadan sam
« Odgovori #15 : 19.05.2015, 15:12 »
http://i.imgur.com/6LcnZou.gif
Ne pijem, ne drogiram se, dosadan sam

Edson spašava Slaven?

Koprivnica, 17.lipanj 2014.

http://www.koprivnica.net/images/stories/sport/nogomet/08-2013/130810_Slaven_Istra.jpg
Ne pijem, ne drogiram se, dosadan sam

Edson Henrique da Silva (26) pred izlaznim je vratima Slavena, prema izvorima bliskih klubu. Ovaj 26-ogodišnji iskusni Brazilac nakon dvije sezone provedene u Koprivnici napušta klub te je to definitivno veliki udarac za i ovako oslabljenu obranu Slavena. Ipak, ova strana priče ima i pozitivnu stranu, a to je odšteta koja se spominje, koja bi mogla premašiti i cifru od šest nula. Ukoliko dođe do transfera, Slaven bi u ovom slučaju debelo profitirao pošto se zna da je Edson u klub stigao kao slobodan igrač. Kao moguće nove destinacije ovog tamnoputog igrača spominju se klubovi iz Saudijske Arabije. Tako će novi menadžer Slavena morati najvjerojatnije potražiti kvalitetnu zamjenu, ali barem sa financijske strane to ne bi trebao biti problem pošto će dio Edsonove odštete biti Kruni na raspolaganju. Možemo sa sigurnošću reći da ukoliko dođe do ovog transfera, obje strane će profitirati.


Također možemo nadodati da je i Ivan Fuštar također blizu realizacije odlaska u Zadar. Time će Slaven ostati na samo jednom stoperu Grgiću, ali do početka sezone ima još vremena i sigurni smo da će Kruno zaliječiti taj dio momčadi.