Welcome, Guest.

Autor Tema: Romolo e Remo - Ritorno del club in alto d'Europa  (Posjeta: 1923 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline manjito

 :ty:
James Pallota sazvao hitnu konferenciju za štampu
http://www.dodaj.rs/f/2d/da/1xxi9YMh/0.jpg
Romolo e Remo - Ritorno del club in alto d'Europa
Pored njega je sedeo legenda i ikona kluba Grande Francesco Totti i kako kaže Pallota buduci predsednik kluba

Svi predstavnici sportskih listova i sportskih kanala su dobili SMS sa sledećom sadržinom: Vi invitiamo a partecipare a una conferenza stampa in cui il fronte. Pallot deve annunciare importanti novità per il futuro del club. ili u prevodu ( Pozivamo Vas da prisustvujete konferenciji za stampu na kojoj  pred. Pallota ima da saopsti važne vesti za buducnost kluba)
Sledece ekipe su zauzele prve redove:

, ,
, ,

Dosta ekipa je ostalo napolje, jer su čak pojedini i celu konferenciju stajali.

Ta vest je pokrenula lavinu komentara i uzburkala čitavu Italiju unela nemir među pristalicama Rome, a pogotovo grad Romula i Rema. Počelo su razna nagađanja, da li su pozitivne ili  negativne vesti? Svi su jedva čekali početak konferencije i sedeli kao na iglama, i pitanja koja su im se vrtela po glavi. Da li to Pallota predaje klub Grande Tottiju?, da li prodaje klub? ili pak menja trenera ?

 

Offline King Pablo™

  • El Patrón
  • Staff
  • *
  • Postova: 29790
  • Total likes: 3104
  • I don't play FM to win, I play for blood.
    • Awards
Odg: Romolo e Remo - Ritorno del club in alto d'Europa
« Odgovori #1 : 10.12.2014, 15:22 »
Zanimljiv uvod...

Čak sam i pomislio da će Totti biti novi trener, ali rekoh, kako će kad je još uvijek aktivni igrač...

U svakom slučaju pratim ovo jer me zanimaju iduća događanja u klubu.

Offline simik

Odg: Romolo e Remo - Ritorno del club in alto d'Europa
« Odgovori #2 : 10.12.2014, 16:23 »
Interesantan uvod, željno isčekujem buduće reporte...

Offline ZakNik™

  • HALA MADRID
  • Staff
  • *
  • Postova: 9658
  • Total likes: 1117
  • Obitelj,vjera,ljubav i nogomet me čine potpunim
    • Awards
Odg: Romolo e Remo - Ritorno del club in alto d'Europa
« Odgovori #3 : 10.12.2014, 16:31 »
odličan uvod pratim :D

Offline manjito

Odg: Romolo e Remo - Ritorno del club in alto d'Europa
« Odgovori #4 : 10.12.2014, 17:22 »
         Pak na drugom kraju sveta dan pre zakazane konferencije za štampu, čovek koji je završio karijeru i koji sada uživa u konjičkim sportovima konačno bez pritiska i nervoze, napokon je došao trenutak kada se potpuno predao užitku u nečemu što voli i što radi iz ljubavi.

         U trenutku kada je odmarao ,ispijajući koktele i uživajući u lepom popodnevu, zazvonio je mu je telefon, na displeju  broj iz italije, pomisli možda neko od prijatelja. Dugo nije bio u Italiji.
Ipak podignu slušalicu i na drugom kraju  nepoznat glas.
Razovor je trajalo samo jedan minut, prihvatio ponudu i pravac aerodrom.
Brzo sam se spakovao uzeo sve najneophodnije stvari, pozdravio  sa porodicom koja će uzgred nešto kasnije da dodje,  seo u avion i pravac RIM.


       Pallota je otvorio konferenciju, čak nije  dopustio ni to da odradi čovek zadužen za štampu.

PALLOTA:    Dobar dan gospodo,hvala Vam što ste došli u ovolikom broju,ipak biću iskren kada kažem da sam očekivao ovoliki broj novinara, i moram da se izvinim onima koji su ostali napolje,kao i što sami vidite prostorija je ispunjena dupke, što bi se reklo igla nema gde da padne, i dugujem piće novinarima koji su ostali napolje,rečenica koja se izazvala smeh  u sali,koja je odisala napetošću koji se osećao u vazduhu.
     
      Pre nego što predjemo na pitanja, i objašnjenja zbog čega je ova konferencija sazvana,moram da kažem da mi je veoma drago sto je ikona kluba  Totti pristao da bude ovde sa nama i pruži podrsku.
     
     Totti se samo slatko nasmejao kao znak odobrenja.



      Prvo bih rekao zbog čega sam zakazao ovu konferenciju i šta je glavni povod, a posle toga pustiću Vas da me bombardujete pitanjima.
     
       Kao što znate klub je prošle sezone napravio korak napred i  završio na drugom mestu, što ne može da se kaže da je neuspeh,ipak je Juventus bio prejak i zasluženo osvojio prvo mesto.
     
      Trener Garsia je odradio odličan posao i sastavio dobar spoj mladosti i iskustva, ali ipak moram sa tugom da kažem da smo se sporazumno rastali.
U tom trenutku je počelo komešanje u Sali,gde je svako hteo da dodje do reči i da postavi jedno jedino logicko pitanje.           
ZAŠTO?

Ipak ih je Pallota preduhitrio i dao odgovor malo skrt ali ipak dovoljan.
        Razlika koja je bila neprelazna je ta što nismo mogli da se dogovorimo kojom putanjom bi klub trebalo da ide i kojim putem politika transfera kluba u budućnosti. Ja mislim da je to dovoljno objasnjenje, i da više nema šta da se kaže na tu temu.
        Odlučili smo se za mladog trenera, bez ikakvog trenerskog iskustva, ali igračkog baš VELIKOG. Čovek je legenda kluba, iako je igrao kratko u Našem klubu, ali je ostavio veliki trag, pogotovo kada je klub osvojio zadnju titulu prvaka Italije.

       Sada bi hteo da dam reć grande Tottiju, i čast da on predstavio novog trenera inače njegovog velikog prijatelja.

TOTTI:    Hvala g.predsedniče, i zahvaljujem Vam se na ukazanom poverenju.

Neću mnogo dužiti i predstavljati novog trenera, jer ga Vi već fantastično poznajete, ali ipak ću reći nekoliko reči pre nego što udje i sam se predstavi i počne da odgovaa na Vaša pitanja.
Moj veliki prijatelj i još veći igrač, ljudska gromada, čovek bez ijedne mrlje u karijeri i čovek koji je spreman da svoju trenersku karijeru odovede na nivo na koji mu je bila i igračka.

Predstavljam Vam.............  :claping:

Offline Rugao

Odg: Romolo e Remo - Ritorno del club in alto d'Europa
« Odgovori #5 : 10.12.2014, 17:44 »
zanimljiv report,nemam ideje tko bi mogao biti ,u svakom slucaju sretno  :thumbsup:

Offline BlueMoon

Odg: Romolo e Remo - Ritorno del club in alto d'Europa
« Odgovori #6 : 10.12.2014, 19:05 »
Dobar uvod  :thumbsup: Nemam pojma o čemu se radi  :D

Pratim  :)

Offline donvitojoe

  • "BLUE is the way of life"
  • International Player
  • *
  • Postova: 2940
  • Total likes: 704
  • Hladno pivo i vrele zene.Nikako obrnuto!
    • Awards
Odg: Romolo e Remo - Ritorno del club in alto d'Europa
« Odgovori #7 : 10.12.2014, 19:58 »
Interesantan uvod,cekam rasplet price  :thumbsup:

Offline King Pablo™

  • El Patrón
  • Staff
  • *
  • Postova: 29790
  • Total likes: 3104
  • I don't play FM to win, I play for blood.
    • Awards
Odg: Romolo e Remo - Ritorno del club in alto d'Europa
« Odgovori #8 : 10.12.2014, 20:09 »
A htio sam još u prvom komentaru da kažem da si možda odradio već jednu sezonu, da se Totti u međuvremenu umirovio te da će on biti novi manager Vučice.

Drago mi je da je to on.

Offline manjito

Odg: Romolo e Remo - Ritorno del club in alto d'Europa
« Odgovori #9 : 11.12.2014, 11:36 »
GABRIELA OMARA BATISTUTU


U Sali je nastao haos,ljudi su u početku bili u šoku i zabeknuti, a nakon jedne sekunde svi na nogama i aplauz koji će dugo ozvanjati u ušima Gabriela i Tottija.

Naravno veliki prijatelj ga je dočekao velikim zagrljajem


Kakav doček i početak trenerske karijere.

Totti: Prijatelju veliko mi je zadovoljstvo što u ime kluba predstavljam tebe za trenera ekipe,jer znam da ćeš dati sve od sebe, kao i što si davao dok si igrao,da odvedeš klub na vrhu evrope gde mu je i mesto.

Gabriel: Uvek mi je veliko zadovoljstvo i čast kada sam sa tobom u drustvu, a još kada je ovakav povod, onda mogu slobodno da kažem jedan od najsrećnijih dana i mom životu.

Pallota: Poštovani novinari pošto ste napokon dočekali da vidite koje je novi trener, verovatno imate sad nekih pitanja, pa evo izvolite jedan po jedan.

Gazzeta: Poštovani, ja prvo moram da kažem da je ovo jedna od najnapetinijih konferencija u mojoj karijeri,a imao sam ih podosta. Pitanje za g.Gabriela i g.Pallotu:

Gabriele da li imate tremu i da li sumnjate u sebe povodom ovog posla, i da li mislite da ste dorasli izazovu. ?

G.Pallota da li mislite da se kockate ovim potezom,jer smenili ste iskusnog trenera i na njeogov mesto doveli početnika bez dana trenerskog staža?

Gabriel: Iskreno da, imam tremu, ali to je ona pozitivna trema, jer u životu sam odigrao mnogo velikih utakmica pred velikim brojem gledalaca, tako da je ovo za mene rutinski deo posla, a što se tice drugog pitanja, da sumnjam u sebe i da mislim da nisam dorastao zadatku ne bih se ni prihvatio ovog posla.

Pallota:  Ne,  ne mislim da se kockamo, jer Gabriel ima veliko igračko iskustvu koje će iskreno se nadam preneti i na trenersko. 

Tutosportt: Gabriele da li mislite da ste prvo trebali u nekom manjem klubu da počnete karijeru pa tek onda stepenik po stepenik do velikog kluba.

Gabriel:   Možda ste i u pravu, ali iskreno da Vam kažem ovakva ponuda se ne odbija, spreman sam za sva iskušenja koja me očekuju.

Koriere de la sport:  Da li ste se upoznali sa igračkim kadrom, i da li imate nekih svojih ideja povodom trasnfer pijace?

Gabriel: Da upoznao sam se sa igračkim kadrom sa kojim raspolažem, zadovoljan sam, i iako imam nekih ideja ko bi mogao da napusti klub i dodje, ipak ću ostavite ove igrače i sa njima početi i završiti sezonu, jer nemam dovoljno vremena da menjam tim iz korena.
 
Skay sport: Da li imate na umu nekog igrača iz Vaše rodne Argentine, koji poseduje dovoljno talenta i znanja za Vaš tim?

Gabriel: Da imam na umu nekoliko mladih igrača, sa puno talenta, koji u budućnosti mogu da postanu među najboljim igračima na svetu.

Gospodo pošto vidim da više nemate pitanja, ja bih da Vam se ponovo zahvalim na ovolikom broju, i nadam se da Vas nismo razočarali vestima koje ste čuli.
Hvala Vam puno i vidimo se kada budemo osvojili neki trofej pa da se zajendo radujemo.



Posle ove konferencije imao sam i sastanak sa predsednikom kluba o pitanjima vezanih za klub.

Pallota: Gabriele pošto smo završili ovaj deo posla sa predstavljanjem, a znam da si umoran od puta, hteo bih da popričamo o nekim pitanjima vezanih za funkcionisanje kluba.
Transfer budzet ti je 15m evra, da li si zadovoljan, i da li misliš da možeš sa tim budzetom da budeš konkurentan na tržištu?

Gabriel: Iskreno para nikad dosta, ali ako ste tako odlučili, onda ja nemam ništa protiv, daću sve od sebe što se tiče transfer pijace.

Pallota: Da li si se upoznao sa klubom i osobljem i naravno igračima, i da li imaš neku primedbu?

Gabriel: Da upoznao sam se sa svima, i što se tiče osoblja ta treninge imam u planu da dovedem neke svoje trenere i svoj tim.

Pallota: OK, nemam problema imaš odrešene ruke, i što se tiče transfer politike takođe niko ti se neće  mešati u posao to ti ja dajem reč. To je bilo to za sada. Slobodan si.

Gabriel: Hvala Vam puno na poverenju, i nadam se dugoj i uspešnoj saradnji
.