Welcome, Guest.

Autor Tema: Tigrov Sin...  (Posjeta: 13827 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ZakNik™

  • HALA MADRID
  • Staff
  • *
  • Postova: 9658
  • Total likes: 1117
  • Obitelj,vjera,ljubav i nogomet me čine potpunim
    • Awards
Odg: Tigrov Sin...
« Odgovori #100 : 08.12.2014, 22:36 »
hahah vidiš Luk obratno je LUki su oprostili već 3 ili 4 puta za ban iako mi je psovao i provocirao me...ali nije bitno ja sam običan član sada kao i vi i meni se može dati ban ja nikome nisam zabranio to. Znam da ja kad sam bio admin bio sam jedini koji je kritizirao i koji vam nije dao da radite što želite i zato sam mržen ovdje. Ali neka odbit će se Kingu od glavu jednom to sve. Svaki put sam u pravu i to on zna. Nadam se da ovaj put neću biti. I dečki jaki ste vi tu preko foruma ,a u uživo ste manji od makova zrna što je smiješno ;) ljubim vas  :thumbsup:

Offline King Pablo™

  • El Patrón
  • Staff
  • *
  • Postova: 29790
  • Total likes: 3104
  • I don't play FM to win, I play for blood.
    • Awards
Odg: Tigrov Sin...
« Odgovori #101 : 09.12.2014, 00:27 »
Bijeli luk - već sam nekoliko puta rekao da ti nisi i ne moraš biti niti sudac niti odvjetnik nečije strane.

Nakon mog upozorenja ti ponovno potakao raspravu (svjesno ili nesvjesno).

Ukoliko imaš nešto komentirati oko karijere to možeš napraviti ukoliko nemaš onda su tvoji komentari onakvog tipa suvišni.

I završena je rasprava na ovu temu. Bez daljnje polemike.

Offline donvitojoe

  • "BLUE is the way of life"
  • International Player
  • *
  • Postova: 2940
  • Total likes: 704
  • Hladno pivo i vrele zene.Nikako obrnuto!
    • Awards
Odg: Tigrov Sin...
« Odgovori #102 : 09.12.2014, 17:46 »
Bio sam u zaostatku sa citanjem omiljenog dijela foruma...

Necu spominjati nacin pisanja i urednost reportova da se ne ponavljam na nivou su kao i uvijek..

Sto se tice rezultata odlicni su,imas par sjajnih i velikih pobjeda u ligi,igras po meni 2 najatraktivnije formacije i imas tim sastavljen od pojacanja tamo gdje je Hull bio tanji a najvaznije pokazao si da ne moras imati zvijezde da bi imao dobre rezultate...

Prava steta je sto je finale pobjeglo,ali u prvoj sezoni preuzimanja tima doci do finala nije mala stvar i svakako da je Dinamo los ne bi ni on bio u finalu,mislim da ce se evropski rezultati popravit u narednoj sezoni

Sto se tice razilazenja u viziji za tim,moje misljenje je da bi trebali naci 50-50 rjesenje Gazza i predsjednik i naci se na pola puta,kako bi rekla Neda Ukraden  :smeh: Pratim i dalje  :thumbsup:

Offline Josip-Rangers FC

  • George Best
  • Reserve Team
  • Postova: 911
  • Total likes: 53
  • 'The light i saw in the night was a Penny Arcade'
    • Awards
Odg: Tigrov Sin...
« Odgovori #103 : 05.01.2015, 20:24 »
King pratim i željno iščekujem novu anegdotu popularnog Gazze!  :thumbsup:

Offline crozzer

  • Samo Saraj'vo!
  • Reserve Team
  • *
  • Postova: 586
  • Total likes: 74
  • Uz tebe su tvoje horde, ti si opet šampion!
    • Awards
Odg: Tigrov Sin...
« Odgovori #104 : 12.01.2015, 00:43 »
Znaš da tvoje karijere pratim uvijek, svidja mi se izbor kluba, šteta zbog finala Europa Lige, ne volim Dinamo Kijev i zbog Sarajeva jer su nas izbacili u playoffu za Ligu Prvaka, ali otom potom , u Ligi ocekivan pad, umor igraca, i ostale stvari, dok ostale ekipe imaju bolji roster.


U sljedecoj sezoni ocekujem uz 3-4 nova pojačanja, bar 3 stepenice više.