Welcome, Guest.

Autor Tema: Once a Legend,always a Legend  (Posjeta: 3655 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luka19

Odg: Once a Legend,always a Legend
« Odgovori #20 : 04.12.2014, 23:41 »
moram priznat da sam išao na google da potrazim tog igrača :D ali čini mi se da je to neka tvoja mašta :P


sretno dalje  :thumbsup:

Offline King Pablo™

  • El Patrón
  • Staff
  • *
  • Postova: 29790
  • Total likes: 3104
  • I don't play FM to win, I play for blood.
    • Awards
Odg: Once a Legend,always a Legend
« Odgovori #21 : 06.12.2014, 09:18 »
Žao mi je sejva s Evertonom, volio bih da sam mogao pratiti T.Henry na djelu.

Ipak pratim i ovo, uvijek je zanimljivo pratiti uspjehe/neuspjehe klubova s ovih prostora.

Offline JustDax

Odg: Once a Legend,always a Legend
« Odgovori #22 : 28.12.2014, 23:07 »
http://i.imgur.com/8SuPtZW.jpg
Once a Legend,always a Legend
Stigao sam na Marakanu,mnogo toga se promjenilo.Klub konačno dobio privatizaciju i oslobođen je dugova,novi predsjednik i nova uprava na Marakani,samo fali trener.Zato sam ja dobio poziv od novog predsjednika.

Vadim Vasilyev: Dobar dan gospodine Alimpiću,želim da vam se predstavim,ja sam Vadim,predsjednik FK Crvena Zvezda,drago mi je što si prihvatio moj poziv i pojavio se u kratkom roku.

Ja: Drago mi je da vas upoznam,kako da ne dođem brzo kada je moj voljeni klub u pitanju.

V.V: Odmah da pređem na stvar,mjesto trenera je vaše,samo da potpišete,budžet 23m€ i imate potpunu slobodu.

Ja: Naravno da ću potpisati,drago mi je da ste mi dali šansu i slobodu kao treneru,neću vas razočarati gospodine Vasilyev.

Brzo i jednostavno je sklopljen dogovor,poslije svega godinu dana,opet tamo gdje pripadam.Vjerujem da će navijači biti oduševljeni kada vide me na mjestu trenera.Cilj mi je osvojiti titulu i progurati što dalje u Evropi.Nadam se dugoj i uspješnoj karijeri u voljenom klubu..



http://i.imgur.com/oZM00mn.jpg
Once a Legend,always a Legend

Offline King Pablo™

  • El Patrón
  • Staff
  • *
  • Postova: 29790
  • Total likes: 3104
  • I don't play FM to win, I play for blood.
    • Awards
Odg: Once a Legend,always a Legend
« Odgovori #23 : 20.01.2015, 07:57 »
Volio bih vidjeti nastavak ovoga...

Zanimljiv izbor kluba, to je sigurno.