Welcome, Guest.

Autor Tema: Pitanja i predlozi  (Posjeta: 35352 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ricky™

Odg: Pitanja i predlozi
« Odgovori #10 : 06.08.2013, 17:16 »
Opet se ja obraćam s novim vijestima

Radili smo na poboljšanju profil kućica koje smo danas stavili...

Prvo su one kućice dobile lijepi srebreni obrub...

Zatim se sad u njima i vidi:

Tko Vam je najdraži nogometaš?
Tko Vam je najdraži trener?
Tko Vam je nadraži klub?


Ukoliko je netko prilikom popunjavanja profila odgovorio na ova pitanja to je sad u profil kućici te ona izgleda ovako:


http://i.imgur.com/nJicSHj.jpg
Pitanja i predlozi

Meni je to sa strane malo drugačije, može li se popraviti? Sve tri stavke su u jednoj "kučici" :/
I da umjesto "Omiljeni klub?:" možda da se stavi "Naj klub:" ili tako nešto, da se smanji to jer ovako je gotovo svima to u 2 reda što malo ružno izgleda. Možete i maknuti "?" jer ovako čudno izgleda "?:"

Offline Filkaja™

Odg: Pitanja i predlozi
« Odgovori #11 : 06.08.2013, 17:36 »
bravo ricky hteo sam to da pitam?

Offline Dr. Moo

Odg: Pitanja i predlozi
« Odgovori #12 : 06.08.2013, 17:53 »
Vidis na primer kod mene sve stoji normalno, dok kod Ricky stoji bez ovih slajdera izmedju kao da je neki bug upao..

Offline Ruffier™

Odg: Pitanja i predlozi
« Odgovori #13 : 06.08.2013, 18:16 »
Meni je to sa strane malo drugačije, može li se popraviti? Sve tri stavke su u jednoj "kučici" :/
I da umjesto "Omiljeni klub?:" možda da se stavi "Naj klub:" ili tako nešto, da se smanji to jer ovako je gotovo svima to u 2 reda što malo ružno izgleda. Možete i maknuti "?" jer ovako čudno izgleda "?:"

Kod nekih je sve u jednoj kućici, a sad sam uklonio ove upitnike tako da sad svako pitanje ima svoj redak, ali vidjeću što se još može riješiti povodom tog pitanja. Hvala na sugestiji prsup: cao:
(EDIT: Mogu samo dva pitanja da budu, a da budu razmaknuta sa pregradama. Tri i više...rezultat je ovakav kakav možete vidjeti i kod mene, a to je da opet prelazi.)

Offline BaneCiro

Odg: Pitanja i predlozi
« Odgovori #14 : 06.08.2013, 18:29 »
Hocete li uvesti da pise koliko imam lajkova?

Offline King Pablo™

  • El Patrón
  • Staff
  • *
  • Postova: 29790
  • Total likes: 3104
  • I don't play FM to win, I play for blood.
    • Awards
Odg: Pitanja i predlozi
« Odgovori #15 : 06.08.2013, 23:53 »
Ovako što se tiče pitanja u profil kućicama (ta 3 pitanja...) odmah u početku smo kod nekih korisnika uočili probleme...

Dijelom je i Vlado ispravno odgovorio, al opet pošto sam zajedno sa Mitrom radio na tome mogu dati još jednu nadopunu njegovog objašnjenja...

Naime pojedini korisnici su u odgovore stavili previše riječi koje su naravno uzrokovale to da rubrike nisu odvojene već su sva tri odgovara u jednom...) ne kažem Ricky da je možda i kod tebe tako, al eto još jedan razlog zbog čega se to događa...

Npr.

Omiljeni klub?

Odgovor: Barcelona, Dortumund, Partizan... (takav odgovor će ove tri kućice pretvoriti u jednu kad se još dodaju odgovori za omiljenog nogometaša i trenera).

Nadam se da sam malo pojasnio 

Offline Keot

Odg: Pitanja i predlozi
« Odgovori #16 : 07.08.2013, 15:38 »
Ima nesto sto mi smeta a to je kad pise mesec na hrvatskom ili srpskom, bilo bi lepo kad bi to stavili na engleski ili stavili samo brojke tipa dan/mesec/godina

Offline King Pablo™

  • El Patrón
  • Staff
  • *
  • Postova: 29790
  • Total likes: 3104
  • I don't play FM to win, I play for blood.
    • Awards
Odg: Pitanja i predlozi
« Odgovori #17 : 07.08.2013, 16:14 »
Ima nesto sto mi smeta a to je kad pise mesec na hrvatskom ili srpskom, bilo bi lepo kad bi to stavili na engleski ili stavili samo brojke tipa dan/mesec/godina

Već prije smo imali sličnih upita kao i ovaj tvoj, siguran sam da ćemo i to uskoro riješiti na zadovoljstvo svih članova...

Prevelik posao smo već dosad napravili, a ujedno i radimo svakodnevno tako da idemo korak po korak.

Naravno sve novosti na forumu možeš pratiti i  OVDJE

Offline hajdukovac1950

Odg: Pitanja i predlozi
« Odgovori #18 : 07.08.2013, 16:22 »
Imam pitanje jel bi mogao netko ko se baš razumije ukratko mi objasniti o svim rolama na fm

Offline Dr. Moo

Odg: Pitanja i predlozi
« Odgovori #19 : 07.08.2013, 16:25 »
Izvoli, procitaj ovo, sve ce ti biti jasno :)

http://www.mediafire.com/?9x91su2r2ljf0l2