Welcome, Guest.

Autor Tema: Kad ti FM zamjeni stvaran život  (Posjeta: 2095 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline football-freak™

Kad ti FM zamjeni stvaran život
« : 31.10.2013, 17:15 »
  • Publish
  • Kad ti FM zameni stvaran život !!!

    http://3.bp.blogspot.com/-CQU376nF2EU/UnJ-81R83JI/AAAAAAAAASQ/Nlv9rWm3fuk/s1600/Neil+White-1293156.jpg
    Kad ti FM zamjeni stvaran život


    U Engleskoj pravi hit knjiga "Kako mi je FM ukrao život", u kojoj su zabeležene neke od najbizarnijih priča o igranju "fudbalskog menadžera", simulacije koja je obeležila detinjstvo mnogih od nas.


    U pomenutoj knjizi koju je kompanija izdala kako bi proslavila izlazak FM 2014. zabeleženo je nekoliko neverovatnih priča, jedna je na žalost stigla suviše kasno i biće ubačena u ponovljenom izdanju.

    U pitanju je svedočenje vojnika koji je bio u mirovnim misijama u Iraku i Avganistanu.

    U jednom trenutku su ih talibani napali u bazi dok su igrali FM. On je rekao da je tokom patrola jedina tema bila FM i strategija što ih je često vodilo u neopreznost u opasnom okruženju.

    Izvesni Džonatan Marum je tokom studija na Univerzitetu igrao FM sa Šefild Junajtedom koji je te godine ispao u Čempionšip. Ovaj navijač "Sečiva" je na krilima Džejmsa Bitija uspeo da se vrati u PL, iskusni napadač je postigao 37 golova u toj virtuelnoj sezoni. Ipak, stigla je ponuda Juventusa i morao je da ga proda pod pritiskom uprave.

    Sada sledi potpuno luda priča, Džonatan je sreo jednom Džejmsa Bitija u noćnom provodu i pijan ga optužio da je izdao klub.

    Biti je shvatio o čemu se radi i uveravao ga da nikada ne bi otišao iz Engleske.

    "Zar stvarno misliš da bih išao u neku Italiju? Pa tamo nema ovakvih pita", rekao je fudbaler svom novom poznaniku dok je žvakao englesku pitu u kasne sate.

    Tim Pajk se oženio 2008. a dobio je ponudu da testira bugarsku ligu za FM. Uzeo je tim Nesebar, i toliko se zainteresovao da je na kraju ubedio ženu da odu na medeni mesec u Bugarsku. Nesebar je tim sa tamošnje rivijere, pa je Tim iskoristio priliku da pogleda nekoliko njihovih utakmica na startu šampionatA.

    Adam Kleri je sa Hartsom igrao virtuelno finale kupa. Ovaj dečak je toliko vrištao i vikao, da su susedi, znajući da mu roditelji nisu kod kuće alarmirali policiju misleći da je u pitanju provala i da su ga razbojnici zatekli samog kod kuće.

    Ima još zanimljivih priča, recimo o dečku koji je uzeo Gejtshed, tim za koji navija, doveo mladog igrača iz Njukasla na pozajmicu i ušao u viši rang. Pomenuti fudbaler Vesli Nho Baheng je godinu dana kasnije stvarno došao iz Njukasla u klub, ali Gejtshed i pored tog proročanskog znaka nije uspeo da se plasira u četvrtu ligu...


    izvor :  :sportske.net:
    « Zadnja izmjena: 31.10.2013, 17:16 football-freak »

    Offline Boske

    Odg: Kad ti FM zamjeni stvaran život
    « Odgovori #1 : 31.10.2013, 17:25 »
  • Publish
  • Jedina igrica uz koju sam uz koju sam se najvise radovao i najvise bio tuzan i koju sam par puta brisao i vracao opet, jednostavno to je deo nasih zivota i ne mozemo bez nje  :kleci: :kleci: :kleci: :thumbsup:

    Offline Markus™

    Odg: Kad ti FM zamjeni stvaran život
    « Odgovori #2 : 31.10.2013, 19:12 »
  • Publish
  • Nemojte se začuditi kad mene jednom nađete u nekoj novoj verziji ove knjige! Odličan tekst! :thumbsup:

    Offline Keot

    Odg: Kad ti FM zamjeni stvaran život
    « Odgovori #3 : 31.10.2013, 19:36 »
  • Publish
  • hahahaha i meni je nekako manager mnogo drag, odlicna prica  :D
    « Zadnja izmjena: 31.10.2013, 19:37 Keot »

    Offline King Pablo™

    • El Patrón
    • Staff
    • *
    • Postova: 29790
    • Total likes: 3104
    • I don't play FM to win, I play for blood.
      • Awards
    Odg: Kad ti FM zamjeni stvaran život
    « Odgovori #4 : 31.10.2013, 20:15 »
  • Publish
  • Vrlo zanimljivo posebno ovaj lik koji je otišao u Bugarsku... :thumbsup:

    Offline Alen_Alen

    Odg: Kad ti FM zamjeni stvaran život
    « Odgovori #5 : 31.10.2013, 20:33 »
  • Publish
  • "Izvesni Džonatan Marum" je pobjednik, sto se mene tice  :smeh: :smeh:

    Offline Bijeli luk

    Odg: Kad ti FM zamjeni stvaran život
    « Odgovori #6 : 01.11.2013, 20:33 »
  • Publish
  • Najbolji je ovaj koji je otišao u Bugarsku.  :smeh: :kleci:

    Offline Vaha

    Odg: Kad ti FM zamjeni stvaran život
    « Odgovori #7 : 01.11.2013, 21:29 »
  • Publish
  • Jako zanimljivi primjeri ljudi kojima očigledno nije dosadno u životu. :smeh:

    Offline IVORY

    Odg: Kad ti FM zamjeni stvaran život
    « Odgovori #8 : 01.11.2013, 22:13 »
  • Publish
  • Daj i mi sa foruma da napisemo jednu knjigu ;)

    Offline eagles

    Odg: Kad ti FM zamjeni stvaran život
    « Odgovori #9 : 02.11.2013, 02:17 »
  • Publish
  • Kad se u sljedecoj verziji knjige nadje neki Mostarac. xD