Welcome, Guest.

Autor Tema: Proud of BIH Challange  (Posjeta: 2546 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sloba

Proud of BIH Challange
« : 05.01.2014, 22:32 »


http://ubosna.com/wp-content/uploads/2013/08/Bosnia-Herzegovina-National-Soccer-Team-BiH-Bosnian-Dragons-Bosna-Zmajevi-Soccer-Football-670x350.png
Proud of BIH Challange


Uvod:
Jedan izazov za Vas koji ste iz Bosne ili želite da igrate sa Bosanskim klubovima [onda je uslov staviti Bosansku nacionalnost].

Cilj:
Šta je cilj ovog izazova? Uzmite neki klub, a da to nisu: Borac, Čelik, Leotar, Sarajevo, Široki, Zrinjski i Željezničar. Zašto? Zato što su oni u svojoj istoriji uzeli bar jednu titulu prvaka BIH. Uzmite neki tim koji nikada nije uzeo titulu prvaka države i postanite najtrofejniji klub iz BIH - odnosno postanite ponos Bosne i sa titulama i sa time što će te ostvarivati solidne ili dobre rezultate u Evropi! Dodatak je da postanete i najtrofejniji menadžer iz BIH ikada !

Ovde možete skinuti naš dodatak sa kantonalnim ligama BIH:




Registrirajte se kako bi vidjeli ostatak sadržaja i download linkove. Hvala

Register to view the rest of the content and download links. Thank you
:)










Bodovanje:
Ispunjenje ovog izazova Vam donosi 65 poena u FMP OffLine tablicu.


Ovde možete diskutovati, pitati, postavljati skrinove. Svi bodovi se unose i u našu FMP tablicu! ;)
« Zadnja izmjena: 09.01.2014, 11:22 SlobaGrobar® »

Offline eagles

Odg: Proud of Bosnia Challange
« Odgovori #1 : 05.01.2014, 22:35 »
Zrinjski i Siroki su hercegovacki klubovi. :)

Offline Sloba

Odg: Proud of Bosnia Challange
« Odgovori #2 : 05.01.2014, 22:36 »
Ali se takmiče u BIH pa se naravno i oni računaju. :)

Neda mi se uvek da pišem Bosna i Hercegovina. Dugačko i onda ili napišem BIH ili samo Bosna. :D

Offline eagles

Odg: Proud of Bosnia Challange
« Odgovori #3 : 05.01.2014, 22:40 »
Ako napises Bosna onda samo mislis na Bosnu, a ako napises BiH, mislis na cijelu drzavu. Ja sam mislio ovo igrati, ali ja sam Hercegovac, izgleda to se ne racuna :(

Offline Sloba

Odg: Proud of Bosnia Challange
« Odgovori #4 : 05.01.2014, 22:42 »
Ako napises Bosna onda samo mislis na Bosnu, a ako napises BiH, mislis na cijelu drzavu. Ja sam mislio ovo igrati, ali ja sam Hercegovac, izgleda to se ne racuna :(

Računa se pod uslovom da staviš Bosansku nacionalnost, a ne Hrvatsku, Srpsku, Makedonsku etc.

Stavio sam da može bilo ko da igra (napisao sam to u uvodu). :)

Offline eagles

Odg: Proud of BIH Challange
« Odgovori #5 : 05.01.2014, 22:44 »
Izlgeda da ti ne kontas.

Offline sergej773

Odg: Proud of BIH Challange
« Odgovori #6 : 06.01.2014, 00:14 »
Bosnohercegovacku nacionalnost, jel tako?   :bye:

Offline Sloba

Odg: Proud of BIH Challange
« Odgovori #7 : 06.01.2014, 00:22 »
Ne postoji takva nacionalnost. On verovatno neće da stavlja BIH nacionalnost, ali lično izazov mogu i ja da ispunim ako uzmem Olimpic i stavim BH nacionalnost i ako sam iz Srbije.

Ipak ovo nije tema za takvu diskusiju. ;)

Za nacionalne podele i slično. Znam šta je mislio i on i razumem ja, ali imam previše posla dnevno na forumu da bih zbog članova foruma iz Hercegovine i Rep. Srpske pazio kako pišem Bosna i Hercegovina. :D Uglavnom pišem tako, ali nekada sam u žurbi i nemam vremena. ;)

Offline beko23

  • Amateur
  • Postova: 151
  • Total likes: 0
  • Samo je jedan, grijeha je vrijen. 1921
    • Awards
Odg: Proud of BIH Challange
« Odgovori #8 : 06.01.2014, 00:56 »
Zaboravio si napisat i Modricu Maxima i oni su uzimali titulu jednom. Ja cu da igram ovo.

Offline Sloba

Odg: Proud of BIH Challange
« Odgovori #9 : 06.01.2014, 00:58 »
Nisam ih napisao jer nisu u PL. Ali generalno možeš uzeti bilo koji tim iz prve četiri lige, al da nije bio prvak BIH do sada. :)